alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
256
Uğursuz Koruluk
Sergen B.
28 Mart 2015 12:38

Gölge Adalar Savaşı

Sihirdar Vadisi'nden daha küçük bir harita olan Uğursuz Koruluk yatay olarak yerleşmiştir. Koridorlar, tarafsız alanın iki yanında kalır. İki koridor boyunca ikişer kule bulunur. Merkezi ise tek bir kule korur. Takımlar üçer şampiyondan oluşur. Şampiyonlar oyuna bol miktarda altınla başlar. Haritanın daha küçük olması ve şampiyonların daha kolay seviye atlaması, daha kısa süren ve daha yüksek katil skorları olan oyunlar oynanmasını sağlar.

Tarafsız Bölge

Orman

Uğuırsuz Koruluk'un tek ve merkezi ormanlık bölgesi, her iki koridora da erişilmesini sağlayan pek çok yol içerir ve hızlı baskınları, ormanda saldırgan oynamayı teşvik eder. Çarpık Koruluk'taki ormancılar genellikle rakip oyuncuları erkenden ve sık sık yakalar, iki koridorun da yardımına koşar veya rakibin sunağına yapılan saldırıda başı çeker. Bu Adalet Meydanı'nda tarafsız alanlarda hareketli bir oyuna hazırlıklı ol.

Sunaklar

Uğursuz Koruluk'un ormanında, onları kontrol eden takıma bonus veren iki sunak bulunur. Bir sunağı ele geçirmek, her minyon öldürüldüğünde fazladan altın kazandırır. İkisini de ele geçirmek ise saldırı ve yetenek güçlerine büyük bonuslar verir.
Ele geçirilen bir sunak birkaç dakikalığına kilitlenir, rakip oyuncuların kontrolüne giremez.

Zehirçene

Uğursuz Koruluk'un en güçlü tarafsız canavarı olan bu devasa, hortlamış örümcek; tüm bir takım için bile büyük bir tehlike oluşturur. Zehirçene'yi yenmek tüm takıma altınla beraber fazladan saldırı hızı, beklemesinde azalma, can ve mana yenilenmesinde hızlanma verir.

Uğursuz Koruluk cephaneliği

Uğursuz Koruluk'taki dükkânda, standart eşyaların yanında ilave eşyalar da var.

Eşyalar

Cevap bulunamadı.