alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
161
wukong rehberim
Mehmet G.
4 Mayıs 2015 18:16

arkadaşlar bu hafta bildiginiz üzere wukong bedava ve her oyunda ya kendi takımımda yada rakip takımda feeder wukonga rastlıyorum bu olay olaf ve riven bedava ikende basıma gelmişti aylarımı verdigim wukong için bi rehber yazıcam ilgilenen arkadaşlar faydalansın.

wukong: öncelikle çoğu oyuncu wukonga infinity bloodthister hatta ileir gidip phantom bile alıyorlar bu itemlere sahip bi wukong adım atamadan yere serilir.
ölümcül wukong item listesi:
1) bot of swiftness::> ağır bi hero oldugumuz için hem rakibi yakalamak en kacmak için birebir

2-) trintiy force::> wukongun olmazsa olmaz itemidir bu itemi ilk çıkın 150 civarı atagınız olacak.

3-)the bloodthister::> infinity yerine bunu tercih ediyorum atagı infiye oranla düşük ama life steel sıksık base atmanızı engeller 

4-)last whisper: bu itemin yerine önceden 1 tane daha theblood tercih ediyordum fakat düz vurusu baz alırsak bu itemin atagı bloodu oldukca geçiyor 

5-) warmog alıyoruz ve 18 levelde 3500 civarı bi hpmiz oluyor karşıda full ap de olsa warmogdan şaşmayın ap herolar q skilinize hayatta dayanamaz 

6.) atma's impaler::> bu itemin 45 defansı ve %18 critigi var pasifi warmog dan kazandıgım hp ile bize +60 atak veriyor olmazsa olmaz itemimizdir

bu yazdıgım itemlerle oyunun hakimisiniz ne darius ne xin ne try hiç biri wukong kadar ölümcül olamaz 

not: wukong bedava olmadan önce ayda yılda bir rakipte wukonga denk geliyordum 

emeğe saygı...

Cevap bulunamadı.