alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
102
XinZhao / Kolay Rehber / Özet
Sergen B.
6 Kasım 2015 16:54

xin zhaoyu genellikle ofansif tank olarak izliyoruz aslında iyi kasıldığında 1ws1 de her karakteri alabilir konuyu fazla uzatmadan size 2 çeşit item dizilimini göstermek istiyorum

İlk buildim şöyle:Öncelikle oyuna hız çizmesi ve 4 potla başlıyoruz.Daha sonra dev kemeri çıkıyoruz bunun sebebi dev kemerini birçok iteme dönüştürebilmemiz.Sonra hız çizmemizi savaş çizmesine dönüştürüyoruz.3.itemimiz ağırkan oluyor ağırkan ve dev kemerini bir araya getirerek donmuş balyoz alıyoruz.Daha sonra a.m.k kılıcımızı çekip onu ebedi kılıç yapıyoruz sonra bir tane daha a.m.k kılıcı çekip onuda kanasusamış yapıyoruz.Daha sonra hayalet dansçı çekiyoruz ve son olarakda kara baltayla bitiriyoruz eğer oyun çok uzarsa çizme yerine üçlü kuvvet alabilirsiniz.

2.buildim ile xin zhaoyu bir ölüm makinesine dönüştürebiliriz.İkinci buildimizinde ilk itemi ilk buildimizdeki gibi hız çizmesi ve potlarımız.Daha sonra ilk yapmamız gereken yine hız çizmemizi savaş çizmesi yapmak.Daha sonrası ise sırasıyla ebedi kılıç, kanasusamış hayalet dansçı vahşi hydra ve tekrar kanasusamış olarak buildimizi tamamlıyoruz 2 tane kanasusamış çekmemizin sebebi ise kanasusamışın canımızı yenilemesidir.

Yani özet olarak
1.BUİLD 
1-Savaş çizmesi
2-Donmuş balyoz
3-Ebedi kılıç
4-Kanasusamış
5-Hayalet dansçı
6-Kara balta
isteğe bağlı çizme yerine üçlü kuvvet

2.BUİLD
1-Savaş çizmesi
2-Ebedi kılıç
3-Kanasusamış
4-Hayalet dansçı
5-Vahşi hydra
6-Kanasusamış

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 22:40
Ap xin müthiş oluyor kuleden can caldigin icin hic ölmuyosn.