alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
98
Yasuo rehberi
Mehmet G.
4 Mayıs 2015 18:42

muhtemelen seçim ekranında sizden orta koridora ap bir şampiyon almanızı istiyecek takımınız bunu çok dert etmeyin gelen bütün hakaretleri kulak arkası yapın oynunuzu oynayın (üst koridor veya ormancınıza ap aldırabilirisniz)

Oyun Başı: Doran kılıçı ve bir pot ile başlayın. mümkün oldugunca dürtülmemeye çalışın pasifinizi süreklü dolu omasına özen gösterin eğer kaşınızdaki sizden üstünse mümkün olduğunca geride kalın bırakın koridoru ittirsin ormancınızı bekleyip kil almaya çalışın çelik fırtınayı 2 kere stakledikten sonra hortum ile rakibinizi dürtün veya yaklaşamıyorsanız cfanı az olan minyonları kesmek içinde kullanabilirisniz rakibinize saldırmak için doğru anı bekleyin oyun başı yasuo ile çok fazla hasar cıkartamazsınız o yüzden saldırmadan önce mutlaka hortum ile dürtüp rakibiniz hpsini düşürmelisiniz.

Etrafınıza mutlaka totem koyun herhangi bi baskın anında kaçmanız çok güçleşebilir.


Rünlerinizde saldırı hız yoksa statik hançer ve ebedi kılıçtan (ayakkabıyı söylemiyorum zaten almanız gerek) sonra mahvolmuş alabilirisiniz eğer rünlerinizde saldırı hızı varsa hydra veya kanasusamış öneririm.

Çelik fırtına (q) maksimum saldırı hızı 1,55 tir daha fazla saldırı hızı işe yaramaz 

Atılgan kılıç (e) birini kovalarken ve ya kaçarken mutlaka minyonları kullanın 

Rüzgar Duvarı (w) duvarı boşyere açmayın bekleme süresi çok uzun olduğundan gerekli bi anda üstünüze cait jinx corki ultileri yağabilir.

Orta oyun:

takımınızda havala hoplatçak şampiyon yoksa bu işi kendiniz yapmalısınız mutlaka yanınızda minyon olsun veya savaş ormanda çıkarsa çok ortada kalmayın mümkün olduğunca ulti atmadan tanklaşmış herolardan uzak durun ulti attıktan soran onlarıda kağıt gibi kesersiniz ültiden sonra yasuo ek zırh delme kazanır.

Oyun sonlarına doğu sersemletme veya kıskıvrak yememeye çalışın eğer kırılgan olduğunuzu düşünüyorsanız randuin veya banshee alabilirisniz ama tf de uzn süre kalmak isterseniz koruyucu melek alabilirisniz.

Çok focus yediğinizi düşünüyorsanız karşınıza zed warwick vb. şampiyonlar varsa civa yatağan alabilrisiniz.

Oyunu sonu çok öndeyseniz son eşya olarak üçlü kuvvet veya yomuu alabilrisniz.

Cevap bulunamadı.