alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
273
Yeni başlıyanlar için bi kaç tavsiye
Mehmet Can A.
9 Ocak 2015 20:32
Öncelikle yazıma kullanması kolay herolarla başlıyım çoğunuzun bildikleri üzerine annie,master yi ,ashe,garen,ryze,nunu,soraka,warwick bunlar ucuz ama ilk başlıyanlar için ideal herolardır.
-farm yapmayı aklınızdan çıkarmayın galiba her 15 farm 1 kill'e eşit altın veriyordu ancak minyonlara öyle boş boş vurmayın canları azalınca son vuruş yapmaya çalışın ve minyonları ittirmeyin yani rakibe doğru sürüklemeyin karşı jungleden iyi bi gang yer oturursunuz sonra.
-takım savaşlarında sakın ilk olarak tanklara saldırmayın onlar sizin üzerinize gelicektir ama siz genellikle karşıdaki adc veya apc ye odaklanın.
-küçük haritayı her 3 saniyede bi bakın karşıdaki jungle nerde felan diye.
-asla tek dolaşma takımına sürekli destek çık hatalara hemen küfür felan etme.
-eğer ben karşıdakini zorlıyıcam ezicem onu diyorsanız ormana totem atın ki karşı jungle gelmesin ama mesela görünmez olan karakterlerde vardır örneğin evelyn rengar gibi onlar için görüş totem dediğimiz totemi alıyoruz hemde çevrede ne kadar totem ve görünmez ne varsa gösteriyor ondan koyarak rahatlayabiliriz.
-ve şunu unutmayın biri oyunda feedliyor trollük yapıyoru diye ona küfür edemezsiniz öyle bi dünya yoktur siz ona sövdüğünüz için sizi rapor edip haksız duruma düşebilirsiniz sonrada ban yiyebilirsiniz en iyisi oyun sonu rapor et butonunu kullanmanız.
-oyun başlangıçda bot ve mid oyuncular ilk başta jungle(ormancı) oyuncuyu korumakta fayda vardır yoksa rakip oyuncular tarafından 5 kişi olarak İnvade(direk ormancı oyuncuya saldırı yapılması) baskın gelebilir.
-ve son olarak derecelilerde eğer banlama hakkı sizdeyse karşınıza gelince oynayamadığınız heroları banlıyabilirisiniz ve hero seçimlerinde counter olaylarına dikkat edin.
neyse benden bu kadar bi dahaki konumda görüşmek üzere ^^Sergen B.
28 Şubat 2015 12:16
Yeni Başlayan Arkadaşlar Bence Garen Oynayarak Başlamalı 
Sergen B.
6 Mart 2015 10:12
Sergen B.
Yeni Başlayan Arkadaşlar Bence Garen Oynayarak Başlamalı 
Veya Ashe,Master Yi,Warwick Çok Kolay Herolardır
cem gencer a.
6 Mart 2015 10:32
master yi almalarını tercih ederm cünkü baslangıcta öğretmek için cok ıyı bir hero
Sergen B.
11 Mart 2015 15:17
Master Yine Biraz Zor Garen En Kolayı Kardeşim