alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
297
Yeni meta jungle hakkında bilgisi olanlar?
alper b.
27 Aralık 2014 22:00
Merhaba.Ben yeni metada jungle'nin zorlaştığının taraftarıyım.Bazı kişiler aslında dahada iyi oldu felan diyorlar ama "Avcı Palası" 400 olduktan sonra 1 taraf dönüp "B" atmak zorundayız. Tavsiye ve tüyolarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler iyi oyunlar...
İbrahim Çağatay Ö.
29 Aralık 2014 11:38
avcı palası 2 pot
yukarı takımdaysan kurbağadan başla
aşağı takımdaysan golemlerden başlamanı öneririm
İsimsiz Üye
29 Aralık 2014 18:28
avcı palası aynı parasında kalsa sorun olmazdı bence
Toprak Y.
31 Aralık 2014 22:15
avcı palası+ 2 pot + ward al çık git :D 
Yahya Erdem K.
3 Ocak 2015 00:10
güzel bi sistem 
Ali Barış T.
3 Ocak 2015 00:17
Vi ve Udry ile rahatça dönersin kabiliyetlerini tanka göre ayarla.Hiç base atmadan üst kısmı alabilirsin.Daha sonra alt kısmı alıp gange git.Sonrasında ise zaten base gitmene gerek kalmayacak.
İlknur Ç.
3 Ocak 2015 12:16
yeni metada en iyi jungle Vi bence çünkü tank kabiliyetlerle jungdan full canda base atabilirsin bu arada mainim jungle :)
Hasan Can K.
3 Ocak 2015 12:39
Genellikle can çalmalı herolarda oynanıyor.Ayrıca yeni jungle iyice zorlaştırılmış. Bkz. Aatrox 
GÜLSÜM D.
3 Ocak 2015 20:45
Tf jungle ve zed jungle yeni meta ben daha s 3de almistim bide su av bicagi zipkkin nasusun stacki gibi