alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
486
Yeni sezondaki yenilikleri nasıl karşılıyorsunuz?
Muhittin Furkan Ç.
19 Ekim 2014 18:38
Dragon ve Baron önünden hızlıca geçen küçük yaratığı ve orda yarattığı vision ve verdiği hızı hiç beğenmedim. Diğer yenilikleri de bir o kadar beğendim. Sizin görüşleriniz neler?
İbrahim S.
19 Ekim 2014 18:40
Oyunu düzeltmeye çalışıyorlar bence şuan iyi, senin dediğin küçük hatalar ilerleyen zamanlarda düzeltilecektir eminim
İsimsiz Üye
19 Ekim 2014 19:06
İlk başta çok garipsemiştim yeni mapi falan ama çok güzel olacak. Oyun çok farklı bi havaya girer sanırım
Muhammet Mücahit Enes Y.
19 Ekim 2014 19:08
O PBE değişiklikleri geri alındı diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum?
Volkan D.
19 Ekim 2014 19:08
jungle çok değişecek bakalım oynamadan birşey demek zor
çağdaş z.
19 Ekim 2014 19:10
Bence gayet güzel. Farklılık getirmeye çalışıyorlar oyuncular sıkılmasın diye. 5.sezon bomba giibi geliyor.
barış k.
19 Ekim 2014 19:41
değişik bi sezon olcak oynayalım görelim
Efe Ç.
19 Ekim 2014 19:44
Değişmeyen tek şey değişimdir.
ismail s.
19 Ekim 2014 19:47
Değişiklik iyidir ama o değişiklikler geri alındı 
bilmiyorum ben mapin büyümesini isterdim ama olmadı artık 3-4 sezon sonra değişir harita belkide seneye haritayı büyütme kararı alırlar
gelecek değişiklikler jungle karakterlerini öne çıkardı ve verdiği özellikleri biraz hatırlıyorum
wolf kesince ormanınızda 90 saniye duran bi kurt hayaleti oluyor ve görüş sağlıyor muhtemelen  counter jungle olayını durdurmak içindir
golemleri kesince fazladan 140 hasar elde ediyor champiyon ama karakterlere etki ediyormu bilmiyorum
diğerlerini unuttum ama gelecek değişiklikler metayı değiştireceğine eminim.
not:assassin metası geri gelmesini beklemeyin çünkü hepsinin kafasına vurdular :D
Ozan H.
19 Ekim 2014 19:51
Yeni sezonda Jungle ağırlık verilmiş gözükmekte.Oyunu değiştiricek hamleler var.Ama hepsi kesin gelecek değiş tabikki.
Harun A.
19 Ekim 2014 19:52
güzel olmuş bence ama top ve bota gelen heal veren şeyler saçma