alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
754
FİZZ EFSANESİ BİLMEYENLER İÇERİ
Kerim A.
18 Aralık 2014 18:56
Fizz'in efsanevi hayatı bilmiyenler için : Yüzyıllar önce, sualtında yaşayan eski mi eski bir ırk, denizdeki bir dağın altına gizli bir şehir inşa etti. Düşmanları vardı var olmasına; ama şehir geçilmez bir kaleydi. Sualtı ırkı, bu kalenin güvenli duvarları içinde rahata alıştı. Fizz'de ise böylesi rahat bir yaşam süremeyecek kadar meraklı bir ruh vardı. Tehlikenin cazibesine direnemeyen Fizz'in, bela aramak için şehirden gizlice kaçmak gibi bir alışkanlık edindi. Yaşadığı pek çok macera sayesinde, her tür tehlikeyi kolayca atlatan, yetenekli bir savaşçı haline geldi. Bir gün, Fizz geri döndüğünde şehri terk edilmiş buldu; halkı, Fizz'e nereye gittiklerini açıklayacak herhangi bir ipucu bırakmadan ortadan kaybolmuştu. Artık onu şehirde tutacak hiçbir şey kalmamıştı; Fizz, yıkıntıların arasında büyülü bir zıpkın buldu ve bir başına yola koyuldu.

Küçükken yaşadığı serüvenler sayesinde kazandığı yetenekleri kullanıp hayatta kalarak, okyanusu yıllar boyunca karış karış dolaştı. Nihayet, Bilgewater Limanı'nı keşfetti. Suyun üzerinde de bir hayatın olduğunu öğrenmek onu büyülemişti; kendine hakim olamayarak adayı keşfe çıktı. Fizz, sınır tanımaz bir merak duygusuyla, sonunda istemeden bölge sakinlerinin işlerine burnunu sokup, varlığını belli etti. Yaramazlığıyla kızdırdığı ve onu yakalamak ya da öldürmek isteyen pek çok kişinin hedefi oldu. Köşeye sıkıştığını hissediyordu; Bilgewater'a beslemeye başladığı sevgiye rağmen denize dönmekten başka çaresi yoktu. O rıhtımda dururken, devasa bir ejder-köpekbalığının limana saldırdığını gördü. Fizz, becerikliliği ve yaratığın zaafları hakkındaki bilgisiyle canavarı alt etti. İnsanların takdirini ve saygısını kazanan Fizz, Bilgewater'da kalmaya karar verdi. Yeni evine daha iyi hizmet etmek için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.
Cevahir Can D.
21 Aralık 2014 22:35
Bilgilendiriğin için teşekkür ederim
abdurrahman eren k.
22 Aralık 2014 16:33
Başka karakterleri biliyormusun ?
eray t.
22 Aralık 2014 21:26

Ben biliyorum ve kullnìyorum cok iyi


Burak K.
23 Aralık 2014 20:10
Herşey çok iyide kategoriye göre konu açarsanız daha iyi olur arkadaşlar.
Mehmet D.
23 Aralık 2014 20:12
yakışır fizze :)
Yiğithan B.
23 Aralık 2014 20:35
güzel hikayeymiş
tevfik tüzün k.
23 Aralık 2014 20:38
herşey güzel dvam bro  -_- -_-
Ali Can Y.
23 Aralık 2014 20:40
Abi fizz hikayesi yazmışın hesap tanıtımına açmışsın ya biraz dikkat edin şuna
Muammer Kaan Ç.
27 Aralık 2014 21:36
sırf gold kazanmak için atmış konuyu asd

alper b.
27 Aralık 2014 22:28
İyimiş ama fazla yararlı bir konu değil adam oturup 5 dk bunumu okuyacak alıntı yapmayıpta özetleseydin daha iyi olurdu bence -,-