alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
520
30 level hesap
Oğulcan Ö.
6 Şubat 2015 15:29
Lol oynamayı bıraktığım için hesabımı satmak istiyorum. Kesinlikle dolandırıcılık vs. gibi bir amacım yok bu yüzden şehir içinden satmayı düşünüyorum. Sakarya içinden olanlar varsa çok iyi olur. Hesabın nicki güzel salak saçma bir keko nicki yok. 50 60 civarı kostüm 90 civarı karakter var. 4ü dolu 6 rün sayfası geçen sezondan altın çerçeve simge şanlı morgana vs. var. şampiyonlar şampiyonu thresh shyvana var ama değerleri kaldığını düşünmüyorum artık. 3. sezondan 1-2 simge var. Hesap şuan gümüş 4 70 küsür lp birşey saçma lig sistemi yüzünden bırakıyorum. alıcılar varsa ulaşsınlar buradan. Ban durumu vs temiz en son oyuna ilk başladığımda botlarda afk kaldığım ıcın ban yıyordum. hıc chat banı vs. de almadım
ONUR G.
6 Şubat 2015 17:25
Çar çok pahalıya gitmez diye düşünüyorum dostum.Bence bırakma devam et derim O kadar emeğin vardır çarında .
Tahmini olarak :40-50 Tl den fazla gitmez diye düşünüyorum ve alıcısı az olur oyunu bırakma veya bırakcaksanda satma olurda canın sıkılır girersin oyuna dostum . Teşekkürler.
abdullah s.
6 Şubat 2015 17:45
ben almak  isterim hangi şehirde idi ?
Gökhan T.
6 Şubat 2015 19:56
Bu arada çar satım yasak diye biliyorum ama ?
Hüseyin Batuhan M.
6 Şubat 2015 20:23
Çarını satma sıkılır başlarsın  bence
Sergen B.
16 Şubat 2015 15:36
Satma Kalsın Kenarda Ben Yaptım O Hatayı Sattım Sonra Yeniden Başlamak İstedim Baştan Kasmak Zorunda Kaldım