alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1288
Liglere göre fiyatlar
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 08:25
Bir hesabın fiyatını ligler nasıl değiştirir mesela gold hesabı 200 liraya satarken o hesap plat ile ne kadar istenebilir ?
Buğra K.
23 Ekim 2014 12:48
hesabın değerinin tabanını sadece ligler oluşturmaz rünler karakter skin simge vesayreler  ile birlikte ligler de hesaplanır yoksa o hesabı alacak oyuncunun hangi ligde aldığı önemli değil düşeceği ya da çıkacağı lig kendi oynayabildiği ligdir
OĞUZCAN Y.
23 Ekim 2014 12:54
Skin şampiyon sayısıda fiyatı değiştirir lige göre fiyat biçemeyiz
MUHAMMET CEMİL A.
23 Ekim 2014 12:55
İçindeki skinlerin kalitesine. rün sayfalarına içinde bulunan rp göre farklılılık gösteriyo. Lig de önemli tabi kimse kalkıp bronz bi hesap almaz :D
Doğuş K.
23 Ekim 2014 12:55
Buğra K.
hesabın değerinin tabanını sadece ligler oluşturmaz rünler karakter skin simge vesayreler  ile birlikte ligler de hesaplanır yoksa o hesabı alacak oyuncunun hangi ligde aldığı önemli değil düşeceği ya da çıkacağı lig kendi oynayabildiği ligdir
dediğine katılıyorum ama golddaki adamla plattaki adamın rünleri karakterleri de aynı olmuyo ;)
Caner K.
23 Ekim 2014 13:02
gold hesaba hiç bi zaman 200 lira verdiklerini duymadım :) belki plat 1 2 o kadar fiyat verilebilir ayrıca içinde şampiyon sayısıda büyük bir etken fiyat belirlenmesinde.
Hakan A.
23 Ekim 2014 16:05
İçinde bulunan skinlere bağlı herşey.
tamer ş.
23 Ekim 2014 16:07
hesap satışı yasak beyler sonra canınız sıkılabilir. o paralara gidin rp alın takılın.
Ozan H.
23 Ekim 2014 16:08
Ligden ziyade skin onemlidir hesap satımında bence
Salih Berk Y.
23 Ekim 2014 16:09
Hesap satarken olay zaten lig, herolar ve skinler fiyatı bunlar belirliyor piyasayı bilmiyorum hiç girmedim bu işlere
Buğra K.
23 Ekim 2014 16:09
Doğuş K.
dediğine katılıyorum ama golddaki adamla plattaki adamın rünleri karakterleri de aynı olmuyo ;)
Fakat satılan b ir hesap  oyunu bırakan bir platinin golda düşmüş hesabı olabilir bu yüzden satılır zaten