alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
506
LOL Hesap 28 Skin 7k Ip 7 Run Page
cüneyt ş.
22 Aralık 2014 12:46
Hesabimi satmak yada cs go da item key steam wallet ile takaslamak istiyorum  iletisim icin pv_cuneyt skype ekleyebilirsiniz detayli resim vs yollayabilirim 

Erencan Ç.
22 Aralık 2014 13:17
Facebook verirmisin ?
emre s.
22 Aralık 2014 13:49
Hesap satisi yasaktir ceza alirsiniz
cüneyt ş.
24 Aralık 2014 11:28
skype adresim  pv_cuneyt ekleyebilirsiniz
hesap satisi yasaktir derken ? sitedemi yasak yoksa normalde lol de yasak oldugunu bizde bilioruz 

onur can e.
24 Aralık 2014 11:38
Hesap satışı yasaktır.hesabın asıl sahibi çok kolay bir şekilde geri alır dikkatli olun.
cüneyt ş.
24 Aralık 2014 20:40
onur can e.
Hesap satışı yasaktır.hesabın asıl sahibi çok kolay bir şekilde geri alır dikkatli olun.
sirf yorum yazmak icin sacma sapan yorumlar yazmayin herkez bilior yasak oldugunu suclayici cumlelerinizi kendinize saklayin ! 
Mertcan E.
24 Aralık 2014 20:55
asıl sahip hesabı çok rahat geri alır lol'de çok sıkıntıya düşersiniz.güvenmişseniz başka tabii.
cüneyt ş.
24 Aralık 2014 22:31
eski sahibi alir vs gibi sacma yorumlarinizi lutfen kendinize saklayin neden benim konumda herkez ayni seyi yaziyor anlamadim diger satanalrda ayni muhabbet gecmiyor yorum yazmak icin 1 kisi arkadasindan 5 kisi ayni yorumu yapmayi kesin ! yeter dolandiriciya cikaricaksiniz utanmasaniz

hesabin tek sahibide benim sezon 3 de acmistim ve hic el degistirmedi kesin artik su yorumlari

Hasan Can K.
3 Ocak 2015 14:26
Hesap alım satımı yasak lol'de sonra hesabınız banlanırsa canınız sıkılır.Bence böyle konulara pek girişmeyin.