alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
646
Oyungezer LoL Dergi 4. sayı yeniden bayilerde
Doğukan P.
6 Nisan 2015 21:16

Oyungezer’in League of Legends’a özel 4. sayısı, yeniden bayilerde! 2015 Sezonu ve Şampiyonluk Ligi takımlarına ilişkin detaylı bilgiler, yeni şampiyon rehberleri, oyunun hikâyesi ile ilgili hiçbir yerde yayımlanmamış Türkçe içerik ve çok daha fazlası 116 sayfalık derginin sayfaları arasında. Tabii ki 2 dev poster ve yine 7,5 TL değerinde (Türkiye Sunucusu’nda geçerli) RP kodu da Oyungezer League of Legends Özel okuyucularını bekliyor!

League of Legends ile ilgili daha birçok içerikle dolu 4. sayıyı gazete bayilerinde, büyük marketlerde, D&R, Migros ve Tansaş’larda bulabilirsiniz.

  • Tüm dergiler, içerisinde yer alan poster ve RP kodlarının güvenliği için kapalı bir şeffaf ambalajda satılmaktadır.
  • Ambalajı açılmış, yırtılmış veya zarar görmüş dergileri satın almayınız ve gördüğünüzde lütfen satış görevlisini uyarınız.
  • Dergide bulunan kod, alakalı sayfada da açıklandığı üzere Mağaza’nın RP Satın Alsekmesindeki Riot PIN Kodu bölümünde kullanılmalıdır; Kodlar sekmesinde değil.
Mustafa Ç.
21 Ağustos 2015 19:29

Bu dergiyi takip ediyorum. Gayet güzel ve hoş bir içeriğ ivar.