alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
525
Amumu Jungle Rehberi
Polat S.
19 Aralık 2014 12:24
Selamlar. Bildiğimiz üzere League of Legends oyununda şampiyonlara doğru itemleri almadıkça şampiyonlar güçsüz oluyor. Sizlere hem tank, hem de damage ağırlıklı bir jungle rehberi hazırladım. Umarım beğenirsiniz. 

Sihirdar Büyüleri ve Rünler; 

Can rünü almak biraz şaşırtıcı gelebilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu rünlerin farkını göreceksiniz.Bu rünler, itemlerinizle doğru orantılıdır. 

İtemler; 

Günateşi Pelerini ve Liandry'nin Eziyeti itemleri, Amumu'nun W skillini tetikleme amaçlı iyi 2 tank itemidir. Liandry'nin Eziyeti itemi, verdiği yetenek gücü, büyü nüfuzu ve can ile işimize yarayacak tek alacağımız AP itemdir. Antik Golem'in Ruhu itemi, Verdiği can ve pasifinden dolayı bayağı bir işimize yarayacaktır. Eğer damage ağırlıklı oynuyorsanız Antik Golem'in Ruhu ve Merkür'ün Adımları'ndan sonra Liandry'nin Eziyeti itemini alabilirsiniz. Defans ağırlıklı oynuyorsanız Antik Golem'in Ruhu ve Merkür'ün Adımları'ndan sonra Günateşi Pelerini ve Banshee'nin Duvağı'nı alınız. 

Yetenekler;

Eğer damage ağırlıklı oynuyorsanız ilk W, yok ben defans ağırlıklı oynayacağım diyorsanız ilk E becerisini fullemenizi öneririm. 

Kabiliyetler;

Kabiliyetler, yarı AP, yarı tank ağırlıklıdır.

onur can e.
19 Aralık 2014 14:06
Ben nedense hep e skill i fullerim meğersem w da fulleniyormuş.
Sergen B.
17 Şubat 2015 18:50
Güzel Bir Jungle 
Sergen B.
24 Şubat 2015 20:49
Sergen B.
Güzel Bir Jungle 
Ama Nedense Bu Sezon Junglede Canı Çok Düşüyor