alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
272
Ashe
Ozan Ö.
20 Aralık 2014 11:39
League of Legends (Efsaneler Ligi) sihirdarlarının değişmeyen gözdelerinden bir tanesi, Ashe adıyla bilinen, Freljord'lu dilberdir. Kuzey Valoran'ın buzlu tundralarında ikamet eden dağınık kabilelerin her biri üstünde hakimiyet kurmuş üç efsanevi kız kardeşten biri olan Avarosa'nın öz torunudur. Ashe, atasının okçuluktaki emsalsiz ustalığına erişerek, Avarosa'nın kendi devrinde yaptığı gibi “Buz Okçu” ünvanını kazanmıştır. Ashe, halkının gözünde gerçek anlamıyla bir Prenses; ancak yabancıların kendisine herhangi bir asalet unvanıyla değil, kabiledeki lakabıyla seslenmesini tercih ediyor. Ancak, Freljord'da Ashe'e “sabık” Buz Okçu olarak hitap etmeyi yeğleyenler de var: Üç Kız Kardeşlerin soyundan gelen, tarih boyunca Ashe ve halkının can düşmanları olmuş diğer iki kabile. Hayatı boyunca birden fazla suikast girişiminden canlı kurtulmuş olan Ashe, her nerede olursa olsun etrafında olan bitenin daima farkındadır.

Ashe, Savaş Enstitüsü'ne aslında, Avarosa'yla Üç Kızkardeşler Devri'nden bu yana iç savaşın acısını çekmiş ülkesine sonunda barışı getirecek kadar nüfuz ve lütuf elde etmek üzere Lig sihirdarlarının hizmetine girmeye geldi. Kazandığı sayısız zaferle birlikte elde ettiği nüfuzu kullanmaya başladı. Ashe'in, kendisi gibi şampiyonlardan olan Tryndamere ile Adalet Meydanlarının dışında da görüşmeye başladığı dedikoduları kulaktan kulağa yayılır oldu; ama o, bu söylentileri boş laf diyerek reddediyor. Tüm gözler, Lig'deki başarısıyla, sonunda halkına kalıcı barış getirme olanağı bulabilecek bu şampiyonda.  

“Etrafa yayılmak iyi bir fikir. Ashe bir okla beş kuş vurabilir.” -- Tryndamere
Hasan Can K.
10 Ocak 2015 16:10
Tryn ile evliler :D 
Sergen B.
28 Şubat 2015 17:38
Vaybe Ayaz Okçuma Bir Bakın  :)
Sergen B.
5 Mart 2015 23:21
Ultisi İle Tripl Kill Aldığımı Bilirim :D