alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
550
Beyler Rengar mı Kha Zix Mi ?
Alihan G.
19 Aralık 2014 22:13
Beyler sizce Rengar mı Kha zix mi.Bence Kha zix yani.
Cumali Ç.
19 Aralık 2014 22:53
Adam tekliceksen Rengar Takım içinde fazla mobilite+ kill potansiyeli istiyorsan Kha
Ömer C.
19 Aralık 2014 23:14
rengara istediği kadar nerf gelsin gerçekten 5 vahşetli q su çok fazla biliyo sürekli rengar oynayanlar bilir 1 2 core itemi var onlar çıkıldıktan sonra adcyi çok rahat tekleyebiliyosun adc öldükten sonra gerisi boş.Kha zix 2 3 kere ard arda nerf yiyince artık soloda da oynanmıyo jung dada değişen jungda çok zor kesiyosun orman yaratıklarını blue yu aldıktan sonra kesinlikle b atmak zorundasın yoksa ölüyosun ama ikiside çok zevkli karakterler ikiside yoksa almanı tavsiye ederim zıplaya zıplaya kill almanın tadına varmalısın :D
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 00:10
İkisi de harika herolar dene ikisini iyi oynadığını al ikisini de al hatta çok iyiler :)
Alper A.
20 Aralık 2014 00:11
Rengarın gank potansiyeli daha fazla. Ben olsam rengarı tercih ederdim oynamasıda khazixe göre daha eğlenceli.
onur can e.
20 Aralık 2014 00:11
Bana gore kha zix der susarim q su tek yakaladin mi ne vuruyor be :D
İbrahim Çağatay Ö.
20 Aralık 2014 00:12
kesinlikle rengar assassin olarak adc apc tekleyip çıkabilirsin
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 00:01
Kha Zix.