alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
483
Binbir Kostüm Fikirleri
Kaan A.
18 Aralık 2014 21:41
1) Astronot Diana

q: Arkasında bir jetpack olan ışık huzmesini kulllanılan yöne doğru atar.

w: Etrafında hava baloncukları oluşur

e: Yere hızlıca (0.2 sn kadar kısa bir süre) bir makine atar ve bu makine yerçekimini bozarak oradakileri havaya uçurur.

r: Jetpackle hızlı bir biçimde rakibe uçar ve arkasında jetpackin alevlerinin izi kalır

Ölünce oksijensiz kalıp boğulmuş gibi olur ve "öğğ,öğğğğğğğ" diye boğulur.

2) İntikamcı Master Yi

q: Aradaki renk kırmızıdır ve q atınca "İNTİKAM!" diye bağırır

w: Kılıcını hızlıca (yine 0.2 sn gibi kısa bi süre) yere saplar ve üstünde dengede durarak w yeteneğini kullanır ve o sırada "Hazırlıksız olmaz." der.

e: Kılıcı kan rengini alır ve derki "Gerçek kan değil, ama birazdan olacak!"

r: Kırmızı bir patlama olur ve ultisi açıkken içinden kırmızı kalın çizgiler geçer ve kullanıldığında "İntikamın tadını alacağım!" der.

Ölürken tepesinde intikam için söz verdiği kırmızı kan tanrısı çıkar ve kılıcı elinden alıp ona saplar.

3) Köstebek Rek'sai

bunun için henüz yeteneklerini düşünmedim

4) Gece Bekçisi Vayne

q: Takla atar ve o süre boyunca üstünde bir fener çıkar ve kendisi parlar ve "Kim var orada!" der.

w: Her vuruşta rakibin etrafında sarı çizgiler çıkar ve 3 vuruş yapıldığında %50 ihtimalle "Yakalandın!" der.

e: Arbaletin koca okunu rakibe doğru atar ve %50 ihtimalle "Tek seçeneğim buydu" der.

r:  Ultiyi açar ve bem beyaz bir şekilde parlar ve "Gecenin aydınlık yüzüde var!" der.

Şimdilik bu kadar.
Murat Atakan H.
18 Aralık 2014 22:39
fikirler güzel aslında 
Polat S.
19 Aralık 2014 17:30
Diana'dan sonrası olmamış. Diana'yı beğendim ama.
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 12:16
Diana ve master fena değil ama diğerlerini pek beğenmedim.
Ali Can Y.
11 Ocak 2015 14:25
güzelmiş keşke fan art fotosu falan olsa :)
Hüseyin Batuhan M.
16 Şubat 2015 11:31
Diana ve master yi iyidi