alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
432
Blitzcrank Büyük Buharlı Golem
Ediz T.
18 Aralık 2014 18:31
Zaun şehri hem sihrin hem de bilimin ters gittiği bir yerdir. Deneylerin kontrolsüz doğası şehri epey hırpalamıştır. Ancak Zaun'un hoşgörülü kısıtlamaları, şehrin araştırmacılarına ve mucitlerine, bilimin sınırlarını ister iyi ister kötü sonuçlarla daha hızlı zorlayabilmeleri için epey esneklik tanıyor. İşte bu koşullar altında Zaun'daki Tekmaturji Üniversitesi'nden bir grup doktora öğrencisi, akıllı buharlı otomasyon alanında bir atılım yaptılar. Yapıtları, yani buharlı golem Blitzcrank, Zaun'un, koşulların genellikle insan gözetmenlere uygun olmadığı zehirli atık arıtım işinde, anında kararlar vererek yardımcı olması için geliştirilmişti. Ancak, kısa zamanda beklenmedik davranışlar sergilemeye başladı.

Zaman içinde bilim adamları golemin bir öğrenme süreci sergilediğini tespit etti; Blitzcrank bir anda ünlü oldu. Ama maalesef sık sık görüldüğü üzere, golemin yaratılmasının övüncünü üstlenen başka biri oldu; Stanwick Pididly adında bir profesör. Fakat çoğu kişi artık gerçeği biliyor. Bundan sonra çıkan yasal şamatanın ardından, gerçekte iki tarafın da golemin iyiliğini gözetmediği ortaya çıktı ve Blitzcrank alçakgönüllülükle özgürlüğünü talep etti. Halkın ezici desteğiyle beraber Blitzcrank'in tamamen bağımsız, bilinçli bir varlık olduğunu ilan etmek, özgürlükçü Zaun Meclisi'nin sadece birkaç haftasını aldı. Anlaşmazlıklardan rahatsız olan ve eşsiz bir varlık olarak kendisine uygun bir yer bulunmadığını hisseden golem, Zaun'dan ayrıldı. Yolculuğu onu Valoran'a ve eşsiz varlıkların tam kendilerine göre bir yer bulduğu League of Legends'a (Efsaneler Ligi) getirdi. Neyse ki tasarımını, Adalet Meydanlarında karşılaşacağı zorluklara göre değiştirmesi zor olmadı.

Yoluna çıkacak herhangi bir şeyi tepeleyebilen Blitzcrank, çelik kabuğunu çevreleyen demir iskeletinin içinde, aslında altın bir kalp taşıyor.

Arkadaşlar

  • Rammus
  • Orianna
  • Viktor
Egemen K.
20 Aralık 2014 18:09
Blitzcrank oyundaki EN nefret ettiğim karakterdir çok abartılmış bence bi nerf gelmeli
Serkan G.
20 Aralık 2014 18:57
Wow bunları okuduktan sonra Blitz alasım geldi :D
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 19:33
Kardeşim bunlar lol sayfalarında var zaten boşa forumu dolduruyorsunuz altın için 
görkem halil m.
20 Aralık 2014 20:59
emeğe saygı helal kardesım
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 21:00

Ne nerfü kardeşim ne yapsınlar kolunumu koparsınlar golemcağızın .. töbe töbe

Hasan Can K.
4 Ocak 2015 18:00
Bence en sağlam support'lardan birin.
Funda İ.
4 Ocak 2015 18:02
Egemen K.
Blitzcrank oyundaki EN nefret ettiğim karakterdir çok abartılmış bence bi nerf gelmeli
Sen oynamayı beceremiyorsundur arkadaşım. Blitze ne nerfü?!
Emir K.
4 Ocak 2015 18:24
Blitz'e nerf isteyenler çok çekmişler herhalde :) Robotcağızın çekmekten başka neyi var korkuyorsunuz :)
emrecan k.
6 Ocak 2015 12:02
Abi Robotcagiz demeyin suna bi cakiyo %100 fiziksel hasar veriyo

Çağdaş Berk Y.
6 Ocak 2015 19:09
O Qsu var ya o Q su neye güzel şampiyon :)