alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1053
Cadılar bayramı kostümleri?
Ozan H.
20 Ekim 2014 14:59
Arkadaşlar yakın zamanda cadılar bayramı var.Hangi kostümler indirime giricek yada hangi kostümler çıkıcak.Bilginiz varmıdır?
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 15:05
Wukong ve Leblanc skini çıkacak eskiler de açılır
Ozan H.
20 Ekim 2014 15:08
Ahmet İ.
Wukong ve Leblanc skini çıkacak eskiler de açılır
Nidalee skini vardı sanırım.O bayağı bir güzel :)Süper ozamann
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 15:09
Hallowen için bayram kelimesini kullanmasak dinimizde böyle bir bayram yok çünkü
skinlere gelicek olursak, geçen senenin hallowen skinleri açılır umarımm cok güzel skinleri kacırdım
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 15:11
Ozan H.
Nidalee skini vardı sanırım.O bayağı bir güzel :)Süper ozamann
süper :)
İsimsiz Üye
20 Ekim 2014 15:18
tfnin skini bekliyorum

onur k.
20 Ekim 2014 15:20
Cadı Nidalee vardı 
Furkan Y.
20 Ekim 2014 15:21
Nidale skini on numaraydı gelir inşallah :)
ismail s.
20 Ekim 2014 15:26
OĞUZCAN Y.
Hallowen için bayram kelimesini kullanmasak dinimizde böyle bir bayram yok çünkü
skinlere gelicek olursak, geçen senenin hallowen skinleri açılır umarımm cok güzel skinleri kacırdım
Yanılıyorsun cumhuriyet bayramı gençlik ve spor bayramı gibi milli bayramlarda vardır Cadılar bayramıda kültürel bayramlar arasında yer alır
Skin olarak ben bişey düşünmüyorum istediğim sadece Yeraltı avcısı TF vardı onada sahibim
İndirime  girmeyen skinlerdir ona göre RP al
Ozan H.
20 Ekim 2014 15:30
ismail s.
Yanılıyorsun cumhuriyet bayramı gençlik ve spor bayramı gibi milli bayramlarda vardır Cadılar bayramıda kültürel bayramlar arasında yer alır
Skin olarak ben bişey düşünmüyorum istediğim sadece Yeraltı avcısı TF vardı onada sahibim
Teşekkürler bilgi için.Ozaman şimdiden RP leri ayıralım...
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 15:33
ismail s.
Ben doğru bulmuyorum sizide sadece uyariyim dedim gerisi size kalmış ;;)))