alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
503
Corki Tanıtımı
Doğancan A.
23 Aralık 2014 16:10

Yetenekler

Hextech Şarapnel Kovanları

Corki'nin normal saldırıları minyonlara, canavarlara ve şampiyonlara fazladan gerçek hasar verir.

Fosfor Bombası

Bedel: 60/70/80/90/100 Mana 
Menzil: 825

Corki hedef konuma bir aydınlatma bombası atar ve bölgedeki rakiplere büyü hasarı verir. Bu saldırı, patlama bölgesinin çevresindeki birimleri bir süreliğine açığa çıkarır.

Corki'nin yolladığı bomba, hedef bölgedeki rakiplere 80/130/180/230/280 (+0) (+50% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Ayrıca patlama, bölgeyi ve darbe alan şampiyonları 6 saniyeliğine görünür kılar. (görünmez birimler hariç)Valkyrie

Bedel: 50 Mana 
Menzil: 800

Corki hedef konuma hücum ederken attığı bombalarla, ardında ateş altında kalan rakiplerle dolu bir yıkım bölgesi bırakır.

Corki'nin hedef konuma hücum ederken yarattığı yıkım bölgesinde kalan rakipler, saniyede 60/90/120/150/180 (+40% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır.Makineli Tüfek

Bedel: 50 Mana 
Menzil: 600

Corki'nin makineli tüfeği, önünde koni şeklinde bir alanı yaylım ateşine tutar ve rakiplere hasar vererek Zırh değerlerini azaltır.

Corki'nin makineli tüfeği 4 saniye boyunca önündeki bütün hedeflere ateş ederek, 20/32/44/56/68 (+40% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar verirken, her saniye 2/4/6/8/10 Zırh azaltır. Zırh azaltma etkisi birikir ve 2 saniye sürer.Füze Salvosu

Bedel: 20 Mana 
Menzil: 1225

Corki hedef konuma, çarpışma anında patlayan ve bölgedeki rakiplere hasar veren bir füze ateşler. Corki bir tavan değere ulaşana dek zamanla füze biriktirir. Her 3. füzesi İri Kıyım'a dönüşür ve fazladan hasar verir.

Corki, hedef konuma doğru, önüne çıkan ilk rakibe çarpan bir füze ateşler. Her füze alan etkili 100/180/260 0.2/0.3/0.4 (+30% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Corki en fazla 7 tane olmak üzere, her 10 saniyede bir füze depolar.Her 3. füze İri Kıyım olur ve fazladan %50 hasar verir.

Efsane

Heimerdinger ve yordle yoldaşları Piltover'a göç ettiklerinde, bilimi bir yaşam biçimi olarak benimsediler ve anında, tekmaturji çevrelerinde çığır açan bazı yenilikler yaptılar. Yordle'lar boylarının kısalığını çalışkanlıklarıyla telafi eder. Gözüpek Bombacı Corki, bu unvanı yaptıkları yeniliklerden biri olan ve Bandle Şehri Keşif Birliklerinin (BŞKB) omurgası haline gelen hava saldırı aracı, Havan Atışı ve Hava Araştırmakopteri'ni test ederken kazandı. Filosu Çığırtkan Yılanlarla beraber Valoran'ın üzerinde süzülerek aşağıdaki manzarayı inceler ve yerdeki izleyicileri, yaptığı hava akrobasisi hareketleriyle büyüler.

Corki, ateş altında gösterdiği serin kanlılıkla, çılgınlık derecesine varan cesaretiyle Çığırtkan Yılanların en meşhuru olmayı hak ediyor. Lig'den önce, birkaç uzun görevde bulundu. Çoğunlukla; gerek istihbarat toplanması, gerekse çatışma alanlarına mesajlar gönderilmesi için düşman hattının arkasına geçmeyi gerektiren görevler için gönüllü oldu. Sanki tehlikeyle besleniyor ve sabahları güzel bir it dalaşı yapmaktan aldığı keyfi başka hiçbir şeyden almıyordu. Corki iyi bir pilot olmasının ötesinde, kopterinde çeşitli modifikasyonlar da yapmış, onu bazılarının çatışmadan çok gösterişe yaradığını iddia ettiği bir dolu silahla donatmıştı. Lig'in kuruluşunu da içeren antlaşma sonucu sıcak çatışmalar kesildiğinde, Corki emekliliğe zorlandı. Bunun “motorunu tahrip edip kanatlarını kırdığını” hissediyordu. Uçuş akrobasisiyle ve kanyon koşularıyla idare etmeye çalıştı; ama havaya yayılan canlandırıcı barut kokusu yokken, hiçbir şeyden aynı tadı almıyordu. Heimerdinger, League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldığında, Corki'nin de yiğitliğini dünyanın en iyilerine karşı sınamak için onun peşinden gelmesi hiç şaşırtıcı olmadı.

Onun adı Corki - gökten gelen ölüm!
Cevap bulunamadı.