alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
448
Destek rolü
Ertuğrul D.
17 Aralık 2014 16:54
Arkadaşlar destek rolünde oynuyorum ve bana destek rolünün olmazsa olmazlarını sayabilirmisiniz ve önerebileceğiniz suikastçı karakterler varsa önermeyi de ihmal etmeyin şimdiden teşekkürler
Ediz T.
17 Aralık 2014 17:01
Bunu twich de prof. oyuncuların yayınlarını ızleyerek geliştire bılırsın mesela DP NİN support rolunu oynayan oyuncusunun yayını ızle 
Bana sorarsan Her zaman totem al ve adc ni kotuleyecek moral bozucu kelımeler kullanma adc ni koru 

mazlum o.
17 Aralık 2014 17:09
thresh nami braum leo  bunlar olmazsa olmazlardan
Ali Can Y.
19 Aralık 2014 23:44
Thresh - Nami - Lulu - Leona - Blitz - Braum - Morgana şu an aklıma gelen iyi suplar 
Ozan Ö.
20 Aralık 2014 11:12
Yayın ve rehber türü videoları izleyebilirsin, bence en iyi supportlar Leona , Thresh ve Blitzcrank.
Hasan Can K.
10 Ocak 2015 23:02
Ward taşı olmazsa olmaz.
Özgür Burhan E.
10 Ocak 2015 23:16
adc ni korumalısın en önemli kuralın bu adc koruycam diye kendini de öldürtmüyceksin ama ikisini birden yapmalısın yapacağn işleri düşünerek yap benım kalknaım var adc de şöyle yapar alırız bunu gibi düşünerek oyna. Eşya seçiminde mikael ve kalkan veren gibi eşyaları seçebilirsin başlangıç olarak adc yi korumak için thresh öneririm eğer kendi skillshotlarına güveniyorsan. Ayrıca keşiftaşı kesinlikle ve kesinlikle almalsıın ki haritada görüş sağlamak için.!
Sergen B.
17 Şubat 2015 15:01
Ben Sona Diyorum