alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1581
Diana Ve Leona'nın Hikayesi
mahmut o.
31 Aralık 2014 12:21
Hangimiz daha gururluyduk?
Hangimiz daha güçlü?
Hangimiz korkuyorduk?
Hangimiz daha sevgi dolu..

Adeta şans eseri yaşıyorum beni bi ağacın dibinde bebek iken bulmuşlar.Annemi hiç tanıyamadım hep hikayelerini dinledim gözü yaşlı bi şekilde anlatılana göre çok iyi bi komutan çok yardımsever bi kadın çok iyi bir anneymiş,gözümden bir damla daha yaş süzülürken kalan tek fotoğrafına baktım ve sürekli kurduğum hayallerle yetindim tekrar.

Geçmişimden beri kinle büyüdüm ailemin ve kabilemizin intikamını almak için and içtim,hep kendimi geliştirmeye çalıştım hergün hersaniye.

Geçmişte iki kabile arasındaki rekat bu asırda kanlı vahşetlere,idamlara,işkencelere neden oldu.Neden insanlar asla barışçıl yaşamayamaz diye sordum kendi kendime ve annemden kalan tek kolyeyi kıran çocuğun kaburgalarını kırdığımda kendi cevabımı bulmuş oldum.

Çok iyi savaş eğitimi aldım kabilemin en efsanevi insanlarıyla görevlere çıktım,başarısızlığı kabullenmedim asla hep bir adım ileriye atmayı planladım.Orduya tek başına saldırıcak kadar cesurdum,düşmanın göremeyeceği kadar hızlı,insanların en ölümcül noktalarına saldırıcak kadar zekiydim ve kalplerini ellerimle sökücek kadar acımasız ben buydum yada kendimi böyle buldum bilemiyorum...

On sekiz yaşıma yaklaşmıştım ordunun başına geçicek en güçlü adaydım karşı kabileyi yok etme hazırlığı içindeydi beynim.Karşıdaki düşman göz kamaştıcıydı ve ortak bir yanımzı benim gibi ailesiz büyümüştü.Sanırım ordu el değiştirme planları içindeydi büyük ihtimal "Leona" ordu başına geçicekti kabile kurucularına dayanıyordu soyu Leon diye bilinen efsanevi savaşçı diğer adı Altın aslandı o kabileden ne kadar nefret etsemde efsanevi kişiliklere saygı duyucak kadar saygılıydım.

Onsekiz yaşıma bir kaç gün kalmıştı evime doğru yönelmişken kabilenen en yaşlı Shargh bana seslendi onda bir ematim olduğunu söyledi ve annen bunu sana yetişkin biri olunca vermemi istedi dedi adeta şok oldum ondan bana kalan onun anılarını yaşabileceğim bir eşya olduğunu düşündüm oysa bir taş kitabeydi üstünde ne yazdığını sordum aceleyle yazıldığı belli oluyordu ve eski yazıydı sanki şifreli gibi "21 haziranda güneş tepeye gelince iki kabile arasındaki mağaraya git "yazıyor dedi."Peki bunu nerden buldunuz" dedim kundağında(bebeklerin konulduğu eşya) dedi...

Yarın annnem beni çağırmıştı acaba o mağarada ne vardı düşüncesi beynimi kemirip durdu.Sabah olmuştu ve ben gözümü bile kırpmamıştım heyecan ve merak beni bitiyordu adeta hemen yola koyuldum öyle heyecanlıydımki yolun nasıl geçtiğini anlamadım ve bu tavırları kendime hiç yakıştıramıyordum aslında.

Mağaraya yaklaşırken karşımda gördüğüm kişiye gerçekten inanamadım karşı kabiledeki Leona mağaraya girdi ve beni fark etmemişti annemin hatırasını mahvedicekti anlaşılan hemen koştum peşinden bağırdım ve savaşa başladık ama garip giden bişiler vardı sanki savaş yerine bir ahenkte dans ediyorduk bir sonraki hamleyi hep biliyordum sanki oda anlamıştı bu durumu ama böyle saçmalıklara ayrıcak vaktim yoktu ne olursa olsun düşman ölmeliydi daha fazla şiddetlendi savaş var gücümle saldırmaya başladım savaşa gelmediği belliydi hazırlıksızdı sürekli taşıdığı kalkanı yoktu ve onu köşeye sıkışırdım nefes nefese kalmıştık ama pes etmiyordu bir kaç hamle sonra ölmüş olucaktı.
Annemi düşündüm dedimki içimden"canım annem intikamını almam için beni yolladı buraya kanın yerde kalmıycak"

O sırada gürültülü bir olay oldu her yere karanlık çökmeye başladı yer sallanıyordu mağara çökücek sandım ilk önce yerimizden kıpırdayamadık bir gözüm hep düşmandaydı ama oda saldırmak yerin olan biteni anlamaya çalışıyordu derken duvarda yazılar belirmeye başladı.

Diana,Leona umarım ikinizde buraya gelmişsinizdir size gerçekte ne olduğunu anlatıcağım..Yazdı 
Öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun ben Jamelia Escobar..
ama bu Leonanın annesinin ismiydi benim annem nerdeyd-
Farkındayım Diana bir takım sorulara cevap arıyorsun şuan lüfen sabırla okumaya devam edin.
Artık yetişkin oldudunuz ve kabilede size anlatılan hikayeler ile büyüdünüz ama ben size gerçek hikayei anlatacağım.

Savaş planları yaptık,korkunç şeylerdi ve planı uygulama başlağımızıda bizde aniden saldırıya uğradık herkes canını kurtarmak için kaçışmaya başladı.Hemen eviem döndüm seni aramaya başladım Leona,evim talan edilmişti ve ateşe verilmişti.O manzarayı gördüğümde kahroldum adeta tüm yaşama sevincim giti yok oldu,ölmemek için kaçmaya başladım ağlayarak o sırada Luna Letal geldi kucağında iki çcocuk vardı.

Annem anne annemin ismini duyunca hemen gözlerim doldu Leonaya baktım tüm gardını düşürmüştü ama saldırmak aklımın ucundan geçmedi.

Luna'nın elindeki çocuklardan birisi senden kızım Leona,Bizim ev saldıraya uğramadan önce seni girip kurtarmış ama yaralıydı o yüzden iki bebeğide bana verdi.Azılı düşmanlığı bir kenara bıraktık iki evladını korumak isteyen anne olarak birbirimizle konuştuk.Fazla zamanı yoktu çok kan kaybetmişti meğer oda benim gibi kabilesi saldırıya uğrayınca seni alıp eşini bulmak için buraya kaçmıştı aslında çok akıllıca bir davranıştı tüm ordumuz onların kabiledeydi ve en güvenli yer karşı kabileydi övünecek bir zekası vardı ama en güçlü tarafı o çok güçlü bir anneydi çok sevgi dolu bir anne.

Savaş bitmişti Luna ise hayata gözlerini yumdu kucağımda iki çocuk ile birlikte kabileme gittim seni emin ellere emanat ettim kızım Leona ama ya Diana ne olucakı onu bizim köyümüzde görürlerse hemen tanıyacaklardı ve ... düşünmek bile istemedim hemen karşı kabileye koştum Luna bana bakarken gözlerinde kızınma çok iyi bakıcağını biliyorum gibi bir ifade gördüm.Azılı düşmanının bebeğini kurtarmak gerçekten övülecek bir kadınsın Luna gerçekten bundan sonra Diana ve Leona kardeştir bu köyün kehaneti kardeşliktir.

Dianayı köyde sizin ailenizin çadırına bıraktım,kaçmaya başladım ama savaşçılar geri dönmüştü beni çadırdan çıkarken görenler köye saldırdığımı düşündü kendimi savunucak vaktim yoktu hızlıca kaçmaya başladım ama arkamdan kaç tane ok yedim sayamadım sırtımda anlatılmaz acı ile bu mağaraya kadar ulaşabildim ancak ve kalan son hayat enerjimi size bunları anlatmak için buraya mühürledim,yetişkin olduğunuz gün burada karşılaşıcaksınız ve bir güneş tutulması olcak ay ile güneş aynı hızada olucak ve ay ile güneş bundan sonra bozulmayacak bir kardeşliğe imza atıcağını umuyorum.Bugün ay ve güneş gibi olun evlatlarım siz ikinizde benim kızım olun.Sizi çok seven anneniz Jamelia ve Luna.
eyüb k.
31 Aralık 2014 13:33
Hikayeleri güzel yazıyor riot =D herolara bağlanıyoz mal gibi 

eray e.
31 Aralık 2014 22:25
güzelmiş bak nerden buluyosunuz bi link  atsanız ?? 
Mustafa Ö.
2 Ocak 2015 13:56
güzel hikayeymiş eline sağlık
İsimsiz Üye
16 Haziran 2016 13:46

ikisi kardeşler