alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
343
Draven
Ozan Ö.
20 Aralık 2014 12:57
"En iyi" olanın her gün herhangi bir yerde bir barda oturmak olduğuna karar verdim. Kardeşi Darius'un aksine, savaşlardaki galibiyet Draven için asla yeterli olmadı. O takdir, alkışlanma, görkem için can atıyordu. Önce Noxus askeriyesinde azamet aradı fakat yeteneği etkileyici olmasına rağmen önemsenmedi. "Draven" yöntemini dünya ile paylaşmak için susamıştı ve dikkatini hapishane sistemine çevirdi. Orada açılış oyununda sıkıcı infaz işini yaparak istediği ünü yaptı. Draven'in ilk infazında, ölüme mahkum tutukluya sevgili canı için kaçmasını söylediğinde seyircileri şok etmişti. Tam tutuklu görüş alanından çıkıp kaçmak üzere iken, Draven kusursuz bir şekilde baltasını fırlatarak onu yere yığdı. Bundan sonra Draven tüm idamlarında tutuklulara zırhlı eldiven fırlatıp onlara hayatları için son bir şans verdi. Bu denemeyi kendi kişisel sahnesinde kullanarak idamları eğlence işinin lider formlarından biri haline getirdi. Umutsuz tutuklular ondan kaçmaya çalışırken seyirciler kendinden geçerdi. Asla başaramadılar. Kutsal Noxus siyah cellat üniformalarını reddedip parlak kıyafetler istedi ve idamlarda kendine özgü gelişmiş hareketler uyguladı. Kalabalık Draven'i faaliyet halinde görmek için akın etti ve performanslarının hikayeleri çok çabuk yayıldı. Popülerliği arttıkça şişirilmiş bir egosu oldu. O ilgi odağıydı. Çok geçmeden hedefleri kapsamında Noxus nüfusu büyüdü. O Draven'in şanlı kahramanlıklarını tüm dünya için sergilenmesi gerektiğine karar verdi.
Sergen B.
28 Şubat 2015 10:37
Pasifi Çok Güzel Her Balta Tuttuğunda Bir Yük Birikiyor Ve Kill Aldığında Acayip Para Alıyorsun 1000 Altın Aldığımı Bilirim :)