alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1359
Ezreal ın şu anki durumu ?
Murat K.
20 Ekim 2014 22:48
Yeni patch den sonra 10 ezreal oyunum var sadece biri lose o da blue ezreal denemiştim.

Son patch sonrası gelen özellikler pasifin süresi 5 saniyeden 6 saniyeye çıktı (hiç uğraşmadan 5 stack ile dolaşabiliyoruz) ve q nun ad oranı 1 den 1.1 e çıktı.

Blue ezreal çöp leş demiyorum ama late de normal Ezreal daha çok vuruyor bence.

Buildim şöyle

Dorans blade klasik başlangıç sonra sheen(pırıltı) ya da phage ilk alınması gerekenler. sıırası değişebilir rakibin atraksiyonuna göre iyi tutturuyorsanız ve rakip çok hızlı kaçamıyorsa sheen kaçabiliyorsa ve agresifse phage öncelikli.
Trinity rush sonrasında CDR botu. Kırmızı damgalı olması lazım. Kırmızı damgayı erken alırsanız çok daha temiz olur. Ama trinity den sonra bir amk alıp çıkabilirsiniz.
Sonrası esssence reaver last whisper ya da infinity edge (sırası rakibin armor durmuna ve sizin kasma miktarınıza göre) son item defansif de olabilir bt de olabilir. Yakalanmak çok zor oluyor çünkü.
siz ne düşünüyorsunuz ? yakın zamanda nerf gelir mi ? yoksa dondururlarmı ?
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 22:50
Ezreal adc olarak aynıdıgında cok degişik bişey cıkıyor ortaya skilleri büyüde vuruyor hasar bu yuzden adc cok tercih edilmiyor ama cidden cok iyi 
Harun A.
20 Ekim 2014 22:51
high poke - low damage.
İsimsiz Üye
20 Ekim 2014 22:51
cok riskli bir sampiyon

Oksal Özge A.
20 Ekim 2014 22:52
ezreal yalan hero bence çünkü oyun basında damage ı cok az 
Murat K.
İsimsiz Üye
cok riskli bir sampiyon

neden ?
batuhan yılmaz ş.
gayet ıyı
ALİ CANER S.
ezreal adc lerin içinde buildi çok farklı olabilen bi karakter
Murat K.
20 Ekim 2014 22:53
Oksal Özge A.
ezreal yalan hero bence çünkü oyun basında damage ı cok az 
koridoru donduruyorum yada kule altında farm yapıp item tamamlıyorum
barış k.
20 Ekim 2014 22:55
bence güçsüz diğer adclere kıyasla
İbrahim S.
20 Ekim 2014 22:56
Her çeşit Build gidiyor şu şampiyona arkadaş anlamadım gitti.