alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
502
Fiddlesticks Kıyamet Habercisi
Ediz T.
18 Aralık 2014 19:47

Fiddlesticks neredeyse 20 yıldır, Savaş Enstitüsü'nün en doğusundaki ayin odasında yalnız başına durmaktaydı. Tozla kaplı evinin küf kokulu karanlığını, sadece zümrüt rengi alevlerle yanan doğa üstü bakışları delip geçiyordu. Kıyametin Habercisi sessiz nöbetini işte orada tutuyor. Zıvanadan çıkmış gücün hikâyesi, tüm sihirdarların ibret almaları gereken bir öyküdür. Onlarca yıl önce, Zaun'dan gelen, Istvaan adında güçlü bir rün büyücüsü vardı. Beşinci Rün Savaşı'nın sonunda, Lig'in ilk sihirdarlarından biri oldu. Büyünün eski yöntemlerine fena halde esir olan Istvaan, Lig'de uygulanan kuralların günbegün daha da dışına çıktı. Son karşılaşmasında, yaptıkları boyunu aştı. Kendini en doğudaki ayin odasına kilitledikten sonra en yasaklı ayini, boyutlararası bir çağırma ayinini gerçekleştirmeye başladı.

O odanın içinde ne olduğu halen bilinmiyor. O gün Sihirdar Vadisi'ne, Zaun'u temsil etmek için hiçbir şampiyon gelmedi. Odanın kapısı tekrar tekrar çalındığında, sadece sessizlik yankılandı. İçeri giren ilk çırak, dünya dışı bir tırpanla biçildi. Onu takip edip de hayatta kalabilen birkaç kişi korkudan delirerek, kargalar ve ölüm hakkında zırvalayan insan artıkları haline geldiler. Istvaan'ın bile kontrol edemediği kötülükten korkan Lig, yok edemedikleri şeyi hapsedebileceklerini umarak odanın tüm çıkışlarını mühürledi. Yıllar geçti ama ince siluet, içeri girecek kadar aptal olanları öldürmek dışında hiç kımıldamadı. Odayı geri almanın çaresini bulamayan Konsey, onun yerine Fiddlesticks'e bir görev buldu: cellat. Canlanmasına ve Adalet Meydanlarının kurallarına görünüşte uymasına rağmen, odasında neyi beklediği bilinmiyor. Hareketsiz yüzü herhangi bir ipucu vermiyor ve tırpanı, karşısında duran herkesin üzerine inmek için hazır bekliyor.

”Korkunun kendisinden başka korkacağınız şey yok” diyenler henüz kargaları hissetmemişlerdir.

Arkadaşlar

  • Shaco
  • Nocturne

Murat Atakan H.
18 Aralık 2014 20:20
okumadığım tek şampiyondu teşekkürler
tevfik tüzün k.
18 Aralık 2014 20:21
güzel çalşma 
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 19:44
Güzel hikaye.
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 23:17
guzelde fiddle noye mumya
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 23:58
saol kardewim yararli oldu
Çelik Mert Y.
7 Ocak 2015 12:27
Sayende ilk efsanemi okudum :d saol
emre s.
7 Ocak 2015 17:45
Murat Atakan H.
okumadığım tek şampiyondu teşekkürler
hadi ordan tekmiş
Hüseyin Batuhan M.
7 Şubat 2015 16:04
Fiddle okumadıgım tek şampiyon degildi aslında
Durmuş Ahmet T.
7 Şubat 2015 20:14
bu şampiyondan nefret ediyorum ama hikayesi güzelmiş
emre s.
10 Şubat 2015 19:34
fiddle op