alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
221
Fiora : büyük düellocu
eray e.
20 Aralık 2014 14:58

Efsane

Demacia'nın en ünlü silahşoru olan Fiora, ününü sivri kılıcına ve daha da sivri diline borçlu. Aldığı aristokrat terbiyeyle ve sanatını mükemmelleştirmek için canla başla çalışmakla övünüyor. Akranlarının hepsini yenen Fiora, şimdi daha dişli rakipler arıyor. Tek amacı, ustalığını tüm dünyaya kabul ettirmek.

Nesiller boyu seçkin silahşorlar yetiştiren Laurent Ailesi'nin en küçük çocuğu olan Fiora, kaderinde görkemli başarıların olduğuna inanıyordu. Efsanevi bir silahşor olan babasını örnek alıyordu; yeteneği, kardeşlerininkinin çok üzerindeydi. Fiora'nın akranları, kendine güvenini kibir olarak görse de, genç kız onları umursamadan, babasına layık bir evlat olmak için canla başla çalıştı. Ancak kendine çok yanlış bir örnek seçmişti. Fiora'nın babası, düzenlenen bir düello öncesinde rakibinin içkisine felç edici bir zehir koyarken yakalandı. Bu hile, ailenin itibarını iki paralık etti ve Fiora'nın şerefini lekeledi. Öfkeden deliye dönmüş ve adını temizlemek için çırpınır halde, babasını düelloya davet etti. Babası güçlü ve usta bir şekilde dövüştüyse de, gerçek bir silahşorun sahip olması gereken disiplini çoktan unutmuştu. Fiora babasını alt etti ve kılıcını adamın göğsüne dayayarak, Laurent Ailesi'nin hakimiyetini kendisine devretmesini talep etti. Babası teslim olmuştu; ancak Fiora kazandığı zafere rağmen itibarının şüpheyle karşılandığını biliyordu. Fiora, babasının sahte ününü geride bırakarak, sadece Demacia'nın değil, tüm Valoran'ın en büyük silahşoru olduğunu kanıtlamak istiyor.

''Buraya zorlu bir rakip bulmaya geldim. Bu aptalların elinden gelen bu mu?''
-- Fiora
Hasan Can K.
10 Ocak 2015 21:10
Oyuna en çok ad ile başlayan hero.
Sergen B.
27 Şubat 2015 20:33
Kullanılması Kolay Mekanikleri Zor Olan Bir Hero
Sergen B.
6 Mart 2015 12:18
Hasan Can K.
Oyuna en çok ad ile başlayan hero.
Kaç Ad İle Başlıyor ?