alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
607
Fiora neden op ?
Rıdvan Ş.
15 Aralık 2014 21:46
Gerçekten bence en op şampiyon fio. Sizce değil mi, gerçekten mi ? Sadece yeteneklerine bakarak ne kadar kadar op olduğunu görebilirsiniz.
Pasifi : Can yenileme. Daha ne isteyebiliriz ki bi vampiri asa aldı mı hydra'yı tamamlayana kadar ayrılmıyo laneden. Zaten mana sorunu hiç yok. Bir vuruşla 15-20 civarı can geliyor.

Q su : Aslında bu skill op değil. Yani diğer skillleri op olmasa bu onu op yapmaz. Söylenecek bir şey yok.

W su : Asıl op olan skill. Riot bu karakteri yaratırken hiç mi düşünmedi bazen merak ediyorum. Hem pasifi ile can yenileme verip hem w su ile saldırı gücü verilir mi ? Bu nasıl bi opluktur. Adam 109 ad ile başlıyo oyuna. Vahşi Hydrayı bitirince 200 civarı ad si oluyor. Bide bu yetmiyor sanki bide savuşturup hasarı size atıyor

E si : Can yenileme, saldırı gücü ne kalmıştı saldırı hızı işte bu da onu veriyo. tamam diğer skillleri olmasa bu da o kadar op değil ancak diğer skilleri ile birleşince buda op oluyo.

Ultisi : Canınız 1000 - 900 civarında mı ? Fio da Haydra ve tutuştur var mı 11 levelse kesin öldünüz. Kule altına saklanmakla uğraşmayın çünkü sizi orada da alır, neden mi ultisi var çünkü. q ile girer u basar tutuştur bırakır eğer ölmeyeceksiniz bir iki kere de düz vurur, geberdiniz. Hiç şansınız yok. 
Buradan ekibe selam siz u sunun hasarını 100 düşürerek bu karakteri dengeleyemezsiniz. Fio varken solo oynamaya korkuyorum, çünkü feedleyeceğimi biliyorum.
Not Eğer bu champın bir ctsi varsa veya ctleme şansımız varsa biri bana anlatsın Allah rızası için. ya
Ali Can Y.
16 Aralık 2014 19:52
Fiora alınca yorick favorimdir hem az hasar yer karşısındakine de fena hasar verir dene bence şu an çok oynanmıyor ama en op herolardan
muhammet fatih a.
16 Aralık 2014 19:53
kardeş yanlış düşünüyorsun karşısına jax riven vs. gibi herolar gelince yapıcak birşeyi kalmıyor ve bir çivili zırh çıkınca pek etkisi kalmıyor ve oyunda en op hero diye birşey yoktur her zaman oyuncuya göre değişir
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:00
haklısınız ama fiorayı ezebilecek hero çok fazla fioraya karşı tank veya yarı tank herolar tercih etmelisiniz ve buildi buna göre yapmalısınız veya range herolar tercih edip lanede farm yapmasına izin vermeyip ve sürekli base attırıp 6 olana kadar siz daha önce 6 olmalısınız yoksa bu size çok fazla sorun çıkartır mesela karşısına teemo,vladimir gibi sürekli dürten herolar alırsanız beya renekton darius gibi yarı tank ve cc(kitle kontrol) herolar tercih ederseniz fioraya karşı üstünlük kazanmış olursunuz.Gerisi sizin oynamanıza kalmış :)
Engin Ö.
16 Aralık 2014 20:01
fiora bence çok aşırı güçlü değil basit bi oyuncu karşısında güçlenebiliyor o ayrı mesele
Hasan Can K.
17 Ocak 2015 16:14
Oyuna en çok Ad ile başlayan hero olduğu için op bence ama arkadaşların söyledikleride gayet mantıklı.
ali osman t.
17 Ocak 2015 16:20
kardeş fiora güçlü ama onu bir çocuk oyuncağıymış gibi köşeye fırlatacak herolard var örneğin JAX . ilk itemi donmuş yürek 2. item üçlü kuvvet  3. item randium cıksan sırf fiora değil gang atan jung bile senden kaçar firoadaki tek sıkıntı opyun başı çok op ama W sü  bunu sağlıyor matara ve ilk skil W verdiği için saldırı itemi almadan bile adamın canını yakıyor. size tek önerim fiora gördüyseniz kule altı oynayın yada jungleyi bekleyin yada 6 olmadan kesin kesin  6 olursa kesino sizi kesecektir.
GÜLSÜM D.
19 Ocak 2015 00:59
hic haklı degilsn derecelide fio gordummu direk voli voli hicbi champa eZlmez bikere jungda0 /7 feedliyordm fiora geldi grdi 10/3 alamadi bence okdr iyi deil
Adar Can D.
19 Ocak 2015 10:58
fio tek atar yapcak bişi yok
samet i.
19 Ocak 2015 11:12
herzaman fiora ile yasuo nun çok iyi düşmanlar olucağını düşünmüşümdür
Furkan U.
19 Ocak 2015 11:33
Fiora kolay oynanabilen bir hero. OP olması göz önünde bulundurulamaz. OP karakterler nelerdir ? İşte; Zed,Draven vb. O zaman Master Yi'de OP? Alfa Vuruşu+ Wuju ile öldürebilen bir hero ? Canı azaldımı Meditasyon. Şahsen ben Fiora'ya OP demiyorum.