alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
226
Fizz Dalgaların Dümencisi
Ediz T.
18 Aralık 2014 19:18

Yüzyıllar önce, sualtında yaşayan eski mi eski bir ırk, denizdeki bir dağın altına gizli bir şehir inşa etti. Düşmanları vardı var olmasına; ama şehir geçilmez bir kaleydi. Sualtı ırkı, bu kalenin güvenli duvarları içinde rahata alıştı. Fizz'de ise böylesi rahat bir yaşam süremeyecek kadar meraklı bir ruh vardı. Tehlikenin cazibesine direnemeyen Fizz'in, bela aramak için şehirden gizlice kaçmak gibi bir alışkanlık edindi. Yaşadığı pek çok macera sayesinde, her tür tehlikeyi kolayca atlatan, yetenekli bir savaşçı haline geldi. Bir gün, Fizz geri döndüğünde şehri terk edilmiş buldu; halkı, Fizz'e nereye gittiklerini açıklayacak herhangi bir ipucu bırakmadan ortadan kaybolmuştu. Artık onu şehirde tutacak hiçbir şey kalmamıştı; Fizz, yıkıntıların arasında büyülü bir zıpkın buldu ve bir başına yola koyuldu.

Küçükken yaşadığı serüvenler sayesinde kazandığı yetenekleri kullanıp hayatta kalarak, okyanusu yıllar boyunca karış karış dolaştı. Nihayet, Bilgewater Limanı'nı keşfetti. Suyun üzerinde de bir hayatın olduğunu öğrenmek onu büyülemişti; kendine hakim olamayarak adayı keşfe çıktı. Fizz, sınır tanımaz bir merak duygusuyla, sonunda istemeden bölge sakinlerinin işlerine burnunu sokup, varlığını belli etti. Yaramazlığıyla kızdırdığı ve onu yakalamak ya da öldürmek isteyen pek çok kişinin hedefi oldu. Köşeye sıkıştığını hissediyordu; Bilgewater'a beslemeye başladığı sevgiye rağmen denize dönmekten başka çaresi yoktu. O rıhtımda dururken, devasa bir ejder-köpekbalığının limana saldırdığını gördü. Fizz, becerikliliği ve yaratığın zaafları hakkındaki bilgisiyle canavarı alt etti. İnsanların takdirini ve saygısını kazanan Fizz, Bilgewater'da kalmaya karar verdi. Yeni evine daha iyi hizmet etmek için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.

''Dövüş söz konusu oldu mu Bilgewater'ın en tecrübeli denizcileri bile Fizz'in yanında sarhoş muhallebi çocukları gibi kalır. İyi ki bizim tarafımızda.''
-- Miss Fortune, Ödül Avcısı.

Arkadaşlar

  • Nami

Rakipler

  • Nautilus

Hasan Can K.
16 Ocak 2015 18:54
Hiç sevmiyorum çok kuvvetli bir hero. :( 
Gökhan Yücel T.
31 Ocak 2015 01:43
En sevdiğim hero fizz çok seviyorum oynamasını çok rahat kaçılıyor çok mobil 
İsimsiz Üye
31 Ocak 2015 03:57
abi ozellikle rankedlarda kasılırsa bela bi hero nefret ediyorum
Durmuş Ahmet T.
3 Şubat 2015 21:52
çok güzel bi hero aşırı güçlü baya ranked kazanmıştım hikayeside güzelmiş
GÜLSÜM D.
5 Şubat 2015 19:55
5.2 yama sı ile berbat oldu
Ogün K.
5 Şubat 2015 20:58
hamsi avcısı fizz gelse tr ye özel güzel olmaz mı ?
Sergen B.
16 Şubat 2015 16:03
Fizz i Fazla Sevmem Sadece Çok Mobil Bir Karakter Diye Oynuyorum Ara Sıra
Sergen B.
25 Şubat 2015 15:38
Sergen B.
Fizz i Fazla Sevmem Sadece Çok Mobil Bir Karakter Diye Oynuyorum Ara Sıra
Ultisini Seviyorum Birtek