alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
327
FNC Rekkles'ın taktiği
Kerim A.
20 Aralık 2014 16:21
Herkese merhaba :D
2 gün önce Rekkles'ın stream'i izlerken birşey farkettim ve sizinle paylaşmak istedim. Rekkles zaten vayne kullanmasıyla ünlüdür ve neden olduğunu sanırım bu taktik açıklıyor. Takım savaşı başladığında bir tuşa basıyor ve o tuş mouse imlecinin bulunduğu yere en yakın olan hedefe otomatik vuruş yapmasını sağlıyor. Yani bizim gibi sağ klikle uğraşmıyor. Oyun ayarlarından bu tuşun ''A'' olduğunu gördüm ancak kullanımı gerçekten çok zor. Ocelote stream'inde de izlemiştim minionlara tıklamak zor geliyorsa - ki minion sayısı çok olunca gerçekten zor oluyor - A tuşuna basıp sol klik yapmanız gerekiyor. Bunun daha kolay bir yöntemi var mı açıkçası sağ kliğe alışmışken dediğim yönteme geçmek zor geliyor. Sol klik de devreye girince işin içinden çıkamadım. 
Taktiği öğrenmek istememin sebebi ise takım savaşlarında mouse kontrolünü bazen kaybediyorum ve bu da ölmeme neden oluyor. Bazen skor alamadığım bile oluyor. Yardımınız için şimdiden teşekkürler :D
Polat S.
20 Aralık 2014 16:47
Onu ben de duymuştum. Çok rahat kite yapılabiliyor. Ama alışmak için çok zaman lazım. Draven gibi herolarda daha zor oluyor o olay.
onur can e.
20 Aralık 2014 16:49
Rekkles alliance takımına geçti.
Enez B.
20 Aralık 2014 16:50
ben bunu araştırıyım biraz benimde main adc işime yarar
Ediz T.
20 Aralık 2014 16:53
Buna  kite denir cogu kısı kullanır buda video su (kayt) http://www.youtube.com/watch?v=EJ3i_9psnDI
mazlum o.
20 Aralık 2014 17:22
dediğin gibi o taktik zor ama ama öğrenirsende çok farklı şeyler yapablirsin jinx vayne luci gibi herolarla özellikle
eray e.
20 Aralık 2014 17:39
Taktik çok zor yapabilen için mükemmel birşey 
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 19:04
Çok zor bir taktik yapıncada güzel oluyor.