alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
321
GANGPLANK
eray e.
20 Aralık 2014 13:20

Efsane

Gangplank, Mavi Alev Adası'ndaki en varlıklı ve en korkulan korsanlarından biri olan Kaptan Gölge Vincent'ın çocuğu olarak dünyaya geldi. Bazıları böyle rahat ve ayrıcalıklı bir hayatın çocuğu şımartacağını düşünebilir; ama durum tam tersiydi. Bilgewater şehrinde büyümek kolay değildir; korsanlar sevecenlikleriyle tanınmazlar ve bu durum ailelerine de mutlaka yansır. Vincent oğlunun büyüyünce dayanıklı ve güçlü olmasını istiyordu, bu yüzden de genç Gangplank'e son derece sert davrandı. Gangplank çocukken bile yılan gibi haindi; gözleri açık uyuduğu bile söylenirdi. Büyüdükçe, bu genç adam Bilgewater'ın en acımasız ve en çok korkulan korsanı haline geldi. Babasıysa, oğluyla hiçbir zaman on sekizinci yaş gününde olduğu kadar gurur duymadı - yaş gününde Gangplank, babasını sırtından bıçakladı ve ünlü korsan gemisi Ölü Havuzu'nu kendi kontrolüne aldı.

Öte yandan, Valoran kıtası korsanlar için tehlikeli bir yerdir; Gangplank bunu açıkça görebiliyordu. Bilgewater denen o korsan yuvası, yakında Valoran siyasetiyle Savaş Enstitüsü'nün girdabına kapılabilirdi. Bilgewater'ın League of Legends'a kendi şampiyonunu göndermenin vakti gelmişti. Onları en azılı korsanlarından daha iyi kim temsil edebilirdi? Gangplank'ın yurdunda Korsanlar Kralı ünvanını kazanacak kadar gücü ve nüfuzu olduğu, ama onun sadece şampiyon olarak şöhretinin artmasını ve korsanlık hayatına geri dönmeyi beklediği söyleniyor .

Yo ho, herifi yere serin. Ya da en azından sırtı dönükken vurun ve ganimetini çalın.
Hasan Can K.
9 Ocak 2015 21:45
Q su çok damage vuruyor.
Yiğitcan Yusuf D.
9 Ocak 2015 21:51
GANGPLANK ÇOK DEĞİŞİK BİR HERO HEM YAKINCI HEM DE UZAKÇI O TAM BİR KORSAN :D
Sergen B.
17 Şubat 2015 19:01
Q Da Bir Çok İtem Çalışıyor Statik Gibi