alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
578
Gnar 'ın TF'deki yeri
umutcan k.
23 Aralık 2014 00:10

Gnar’ın, formlarının zamanlamasına bağlı olarak, takım çatışmalarında üç farklı evresi var: Birincisi Mini Gnar’ken. Bire bir çatışmadan kaçarak hiddet biriktirmesi, normal saldırılarla olta atması, Bumerang At ve Hiper’in pasifiyle karşı tarafın ön saflarında gedik açması lazım. Dönüşmesi yaklaştığında, Hop ile karşı takıma doğru sekmeli. Hiddeti doluysa yeteneği kullandığında dönüşecektir. Yani karşı takım kendilerine sıçrayan minik bir tüy yumağı görüyor olacak, fakat orta yerlerine bambaşka bir şey düşecek.

Mega Gnar karşı takımın ortasına indiğinde, Kaya Fırlat ve Göçert’le kitle kontrol uygulayıp karşı takımı mümkün olduğunca dağıtmalı. Burada en iyi, takımın tankı olarak iş yapar. Oldukça iri cüssesiyle yetenek atışlarını engelleyip rakibin hasar veren şampiyonlarının kendisine odaklanmasını sağlar. GNAR!’ı doğru zamanda kullanmayı bilmek çok önemli: akıllıca bir zamanlama aynı anda birkaç rakip yeteneğini engellerken, akıllıca konumlanmak tüm rakip takımı kaldırıp bir yapıya çarpmasını, sersemletmesini ve takımın birkaç skor almasını sağlayabilir.

Mega Gnar’ın Hiddet göstergesi boşalırken, Mini Gnar’ın güçlü yönleri takının arkasını toplamak için paha biçilemez değer taşımaya başlar. Mini Gnar hızı, Hop ile mesafe kapatabilmesi ve Hiper’i tetikleyip hareket hızı kazanabilmesi yanında Bumerang At da olunca, Gnar’ın eline hedeflerini yakalayıp işlerini bitirmek için gereken tüm araçlar geçmiş olur.

cüneyt ş.
23 Aralık 2014 13:36
bu anlattiklarin gercekden cok etkili yontemler ancak bunlari o anda dusunup anlik karar vericek yetenekleri plat 2ustunun verebilecegini dusunuorum dusuk elolardaki arkadaslar icinse mantigin nasil isledigi konusunda aciklayici olmus
Mirac Y.
23 Aralık 2014 13:46
kesinlikle süper bir tank
onur can e.
23 Aralık 2014 14:00
Mega gnar ol atla ortalarına yap kombonu takımını tankla
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 18:08
Gnar Tank Kasılırsa tf de duvara yapıştırıp 5kişiyi sersemletip güzel bir iş çıkartabilir 
mehmet barış h.
4 Ocak 2015 11:34
tank daha ne dıyelım kı <3