alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
547
Hecarim Hakkında Sorularım Var
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 19:25
Beyler ben hecarim almayi planliyorum.Genelde soloda full tank oynuyorum (Zac,Volibear,Mundo,Malp) sizce hecarim alirsam solobda oynayabilirmiyim donmus balyoz gunatesi warmong gibi itemler kasmayi planliyorum .junglede yapabilirim daha pek yapmadim ama  7-8 lvlde arkadaslarim jung git dediler ben bi feedledim o zamandan beri korkum var  yani sizce bana almalimiyim runleri kabiliyetleri buildi yazarsaniz sevinirim
İyi forumlar
Tümer Ö.
23 Aralık 2014 19:32
Tank candır
Ali Can Y.
23 Aralık 2014 19:33
Junga alıışırsan hecarim jung daha op bence 
mahmut o.
23 Aralık 2014 21:47
JUNG HECARİM JUNG İTEMİ GERİSİ TANK KARŞI TAKIM AD AGIRLIKLIYSA ÖRNEĞİN
PANTH
MASTER
JINX
ZED
ANNİE
GİBİ BİR TAKIMSA TANK İTEMİNİN SONUNCUSU ÇİVİLİ OLUR YANİ İYİ OLR SENİN İÇİN
onur can e.
23 Aralık 2014 21:53
Soloda değilde jungle tank oynarsın ayrıca zor değil heca ile jung dönmek.
tevfik tüzün k.
23 Aralık 2014 22:24
jungı hızlı temizler gezgin çık gg
Yiğithan B.
23 Aralık 2014 22:32
heca tank kas ve ghost almayı unutma jungle heca en gerekli spellerden 
Mertcan E.
25 Aralık 2014 14:44
Çokta guzek oynanir çünkü toptaki tank hero jungleda ad off tank kasabilen bir örneğin lee daha başarılı gank atma potansiyeline sahip olur.takimca ganklerden kill çıkartabilirsiniz.
Berkant Ö.
25 Aralık 2014 14:52
Ben hecarimi oynayamadım . Ben çok vuran karakterler seviyorum .
İbrahim Çağatay Ö.
27 Aralık 2014 11:03
diamond plat elo da oynayan gördüm ama biraz useless kalıyor free ye girmesini bekle ve bence bir iki oyun dene ama genelde jungle alınıyo
alper b.
27 Aralık 2014 11:41
Alışınca super oynarsın zaten latede işi bitiriyor