alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
402
Heimerdinger
Ozan Ö.
20 Aralık 2014 13:43
Bandle şehrinin dışında yorlde(?) görmek alışılmadık bir durumdur fakat bilimin cazibesinde Heimerdingerin direnemediği bir şey vardı.Zamanla O 3. doktorasını tamamladı zaten bütün yordle(?) bilim adamlarının en büyüğü olmuştu ve ona hala teklifte bulunabilecek olan evine vardı.Kuzey civarında bulunan Piltoverin büyük akademisi onu çağırdı, O ,Gelişme Şehrinde kendi işaretini bırakmaya cesaret etti.Çocukluğundan beri asla büyüyemeyeceğini biliyordu,Hemerdinger kendi gibi yordles(?) beyinleri görevi için topladı böylece ünlü Yordle Araştırma ve Geliştirme Akademisinin iskeletini oluşturdu. O zamandan beri O tüm modern çağların en çok saygı gören beyni oldu ve akademisi tüm Valoranın önde gelen kurumlarından birisidir. Heim pek çok yeni bilimsel başarılara öncülük etti, techmaturgy(?) alanında derinlere indikçe indi,araştırmaları şimdi her yerde bulunan yıldız yollarının gelişimini de kapsar bu pek çok şehir bölgesinin sokağının ışığıdır.Buna rağmen Saygıdeğer Kaşifte garip bir şey vardı.Görevi bilimi genişletmekti,eş zamanlı olarak beynin çok daha büyük bir kısmını kullanmayı sağlayan kendi icadı deneye maruz kaldı(not:ilk x -rayi bulan kişinin kanser olması gibi^^).Bu işe yaradı fakat beklenmedik bir bedelle ; Heimin beyninin boyutu arttı.Kafasıda bununla birlikte değişti ve görkemli bilim adamı şimdi dev bir beyin şeklinde kafa ile bir yordleye benziyor.Heim dikkatini Valoranın içinde olduğu savaşa yöneltti ve kabul edilemez olan durumunu da göz önüne alarak bunun üzerine çalıştı.Heim bilimin dünyayı kurtaracak olan anahtar olduğuna inanıyor.Çok daha fazlasını kanıtlamak için League of Legends birliğinin bir üyesi olarak kollarını sıvadı - kesinlikle Ligin en akıllı şampiyonu. Science is on the march. Look out! Bilim uygun adım yürümektedir.Dikkat et!
eray e.
21 Aralık 2014 13:42
turretleriyle farm yaptırmayan şampiyon :D 
Mertcan E.
21 Aralık 2014 14:28
Teemo gibi oynaması zevkli oyundan sogutan bir yordle arkadaşımız.
Umut G.
21 Aralık 2014 14:30
Aslında Heimedinger güçlü bir hero.Fakat oynamıyor çünkü kaçamıyor :)
Ali Can Y.
21 Aralık 2014 14:56
nefret ediyorum karşıma gelince ya çok gıcık bi şampiyon :D
semih a.
21 Aralık 2014 16:16
bence akali katarina ve fizz gibi şampiyonlar karşısına alınmalı karşıdakilar hiç farm yapamıyor ve size karşı saldırıya geçtiklerinde ok büyük hasar yiyor
onur can e.
21 Aralık 2014 16:20
Birkaç sefer oynamaya çalıştığım ama oynayamadım hero.
Burak K.
21 Aralık 2014 17:42

Heimerdinger ile 20-3-15 gittiğimi hatırladım neden ise :) :) :)

Hüseyin Kerem K.
21 Aralık 2014 20:14
Heim gerçekten çok op bir hero
Ediz T.
21 Aralık 2014 20:19
Tam bi kabız hero denilebilir :)
Alp H.
22 Aralık 2014 16:19
Çok gıcık olduğum bir şampiyon :D