alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
314
Hiç oynanmayan oyunlar hakkında
Berkay Deniz P.
16 Aralık 2014 20:55
Nedenini bilmiyorum ama nedense lanelere en hakim heroları hiç oyunlarda göremiyoruz 
mesela yorick soloda çok rahat üstünlük kurabilir
galio mid de w r kombosu ile terör estirebilir kule altı hem kill alıp hemde can doldurabilir w su sayesinde
ashe pasifi q sunun yavaşlatması ultisinin stunu e sinin kazandırdığı ekstra altın ve görüş gibi çok güzel özellikleri var
urgotla her ne kadar dalga geçilsene oyun başı sonu olsun kasmış bir draven gibi damagesi olan bir adc hatta tankımsı özelliğide var
ben şahsen hep aynı heroları görmekten sıkıldım bence bu herolarada bir şans tanıyın 1 defa oynasanız ne kadar güzel oldıklarını fark edeceksiniz
Berkay Deniz P.
16 Aralık 2014 21:01
başlık fail olmuş hiç oynanmayan oyunlar yazmışım herolar yazcaktım :D
Engin Ö.
16 Aralık 2014 21:36
mesela teemo troll gibi gözüksede bence kan kusturuyor rakibe
Hasan Can K.
17 Ocak 2015 13:49
Urgot vs hiç kullanılmıyor.
Hüseyin Batuhan M.
15 Şubat 2015 20:40
Oyuncular biraz grafiğede önem veriyor urgot veya kog maw a rework olsa büyük derecede artar
Sergen B.
25 Şubat 2015 19:14
Tamamen Grafikle Alakalı Mesela Ben Udyr Hiç Sevmem Ama İlkel Udyr Kostümü Aldım Main Herom Udyr Oldu