alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
377
Hiç oyununz da Galio Gordunuzmu ALIN BUİLD DENERSİNİZ :)
Ediz T.
17 Aralık 2014 22:15

Full Build

Yazarın Notu

Merhaba arkadaşlar 

öncelikle Galio'nun yeteneklerinden bahsedelim.

Rnl DeriRünlü Deri:Galionun pasif yeteneğidir ve büyü direncinizin %50 sini yetenek gücüne çevirir.

iddetli CezaŞiddetli Ceza (Q):Bu yetenek rakibimize hem zarar verir hemde yavaşlatır.

Canl SiperCanlı Siper (W):Bu yeteneğimiz de ise Galio kendine veye bir takım arkadaşına 4 saniyeliğine ek zırh ve büyü direnci verebilir.Bu şampiyon hasar aldıkça Galio'nun canı yenilenir.

Adalet RzgrAdalet Rüzgârı (E):Galio bu yeteneğinde rakiplere zarar veren bir sarsıntı rüzgarı gönderir ve ardında bıraktığı doğrultuda takım arkadaşlarının ve kendisinin hareket hızını arttırır.

Durand PutuDurand Putu(R):Galio bir heykel suretine bürünerek rakiplerini yere mıhlar,rakipler ona saldırdıkça eneji biriktirir ve bir süre sonra heykel suretinden çıkarak etrafındakilere hasar verir.

Galionun Skill combosu şöyledir.

iddetli CezaŞiddetli Ceza (Q)- Adalet RzgrAdalet Rüzgârı (E)- Canl SiperCanlı Siper (W)- Durand PutuDurand Putu (R)

Arkadaşlar bu benim rehberimdir,bi yardımım olduysa ne mutlu bana.İyi Oyunlar

Eyüp Can A.
17 Aralık 2014 22:19
kardeş karman çorman build diziyodum saol işime yaradı 
Oğulcan Aşır G.
17 Aralık 2014 22:19
hiç ciddi ciddi oynamadım ama kasınca efsane oluyo ya la
Ediz T.
17 Aralık 2014 22:22
Eyüp Can A.
kardeş karman çorman build diziyodum saol işime yaradı 
Önemli degil :)
Atalay E.
17 Aralık 2014 22:24
Galio oynamayı düşünenler için güzel rehber hazırlamışsın.
Alperen İ.
17 Aralık 2014 22:25
Galio çok güzel 1 şampiyon ama değeri bilinmiyor
Hasan Can K.
16 Ocak 2015 20:13
Build bence biraz kötü olmuş ama anlatımın iyi teşekkürler.
Ali Can Y.
16 Ocak 2015 22:28
Galio hiç gelmiyor ya kullanılmıyor ama çok iyi hero bence 
Hüseyin Batuhan M.
8 Şubat 2015 20:32
Ultisi tf için süper
Berk Bartu B.
11 Şubat 2015 12:46
Kalkanı ve ultısı ile hem tflerde hem lanede çok ezici ve güçlü bir hero teşekkürler rehber için :)
Sergen B.
25 Şubat 2015 20:41
Sadece 2 Skili İle İşi Bitiriyor Ultiyi Açıp W Vurmak Yetiyor