alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
438
Jarvan hikayesi ve arkadaşlar
görkem t.
15 Şubat 2015 18:46
Yüzyıllardır Demacia'nın kraliyet ailesi olan Lightshield soyundan gelenler, hayatlarını Demacia ilkelerine karşı gelenlere karşı savaş açarak geçirmiştir. Lightshield ailesinin her üyesinin kanında doğuştan gelen bir Noxus karşıtlığı olduğu söylenir. Bu, League of Legends (Efsaneler Ligi) çağında doğan ilk Lightshield olmasına rağmen Jarvan IV için de geçerli. Ataları gibi o da Demacia birliklerini Noxus kuvvetlerine karşı kanlı savaşlara götürdü ve pek çok kez yaralı dostlarıyla ölmüş yoldaşlarının yanıbaşında kan kaybetti. En ezici yenilgisinde, Jericho Swain komutasındaki bir Noxus taburu tarafından alt edilerek yakalanmıştı. Bu hata, neredeyse Urgot'un elinde can vermesine yol açıyordu; ama Jarvan'ın çocukluk arkadaşı Garen'in yönettiği seçkin Demacia saldırı gücü Yılmaz Öncüler tarafından kurtarıldı.

Ona yakın olanlar, bu tutsaklığın onu değiştirdiğine inanıyor. Xin Zhao'ın şu sözleri sarf ettiği söyleniyor: ''Gözleri hiçbir zaman size bakmıyor gibiydi; bakışları, sanki içinizden geçip arkanızda, bakmaktan kendini alamadığı bir şeyi izliyordu.'' Bir gün, Jarvan IV kimseye haber vermeden kendi elleriyle Demacia askerlerinden bir bölük oluşturdu ve ''kefaret'' bulmaya yemin ederek Demacia'dan ayrıldı. kuzey Valoran'da bulabildiği en tehlikeli yaratıkların ve haydutların izini sürüp avlamaya başladı ama daha sonra bu avlardan usandı. Yalnızca kendinin anlayabileceği bir şeyin peşinden koşarak, Büyük Duvar'ın güneyine ilerledi. Yaklaşık iki yıl kendisinden haber alınamadı. Birçok kişi Jarvan'ın hayatından ümidi kesmişti ki; genç varis Demacia sokaklarına ihtişamlı bir şekilde geri döndü. Demacia zırhı, bilinmeyen yaratıkların kemikleri ve pullarıyla donatılmıştı. Gözleri, kendisinden kat kat yaşlı birinin bilgeliğini taşıyordu. Onunla beraber yola çıkan on iki askerden yalnızca ikisi geri dönmüştü. Çelik kadar soğuk ve sert bir tonda, Demacia'nın gerçek düşmanlarını dize getireceğine yemin etti.

''Yalnızca bir gerçek var ve onu kargımın ucunda bulacaksınız.''
-- Jarvan IV'ün başarısızlıkla sonuçlanan idamındaki ''son sözleri''
Sergen B.
25 Şubat 2015 19:52
Bu Sezon Jungda Eziyor Geçiyor Arkadaşlar Kesinlikle Deneyin