alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
334
Jinx Build
Emre Y.
17 Mart 2016 23:22

Arkadaşlar ben jinxe ebedi bombardıman runaan çıkıyorum sonrası duruma göre sizce doğrumu başka nasıl buildler yapabilirim yardımcı olun lütfen 

emre g.
18 Mart 2016 06:24

sonrasında karşında zırh kasan biri varsa dominik efendinin hürmetleri çıkabilirsin zırh kasan adama karşı çok faydalı sonrasında jinx e kanasusamış şart kesinlikle kanasusamış kasmalısın adc herolara can çalma çok lazım oluyo çoğu zaman hayat kurtarıyo hayalet dansçı veya statik çıkarbilirsin genelde jinx e hep çıkılan itemlerden hiç denemedim ama mahvolmuş kralın kılıcıda çıkabilirsin sonrasında karşında zed yada lux gibi yada morgana gibi kitle kontrolü yüksek herolar varsa civa yatağan çıkabilirsin zed ulty attığı zaman civa yı kullanırsan ulty sini bozar hasar almazsın

İsimsiz Üye
19 Mart 2016 00:10

ebedi hayalet danscı statik hancer kana susamıs kasarsan eğer daha verimli sonuclar alabilirsin bot olarakta oyun ilerledğinde atiklik çizmesine çeverirsen çok daha iyi olabilirisin

Mirac Y.
20 Mart 2016 23:13

ebedi, statik, runaan çık gerisinde bot ve  koruyucuyu çıktktan sonra oyun sana dönüyor zaten

İbrahim Serkan D.
24 Mart 2016 14:59

ebedi bombardıman runahan kanasuamış son fısıltı diğeride koruyucu olabilir

Mert Süleyman C.
25 Mart 2016 07:56

ebedi bombardıman runa mahvolmuş

GÜLSÜM D.
10 Nisan 2016 11:35
Tank jinx yap karabalta ve donmuşbalyoz al.
Ahmet yalçın F.
16 Nisan 2016 21:56
Bombardiman artik eskide kaldi statik hanceri ozellikle geride kaldiysan (ki ben her zaman statik aliyorum) tercih etmelisin.Runaan dogru bir tercih ebedide sabit onun disinda duruma gore malmortius veya civa yatagan cok isine yarayabilir iyi oyunlar