alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
625
Kabiliyet Sayfaları
İbrahim K.
17 Aralık 2014 18:51
Merhaba Arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere League of Legends'de kabiliyetler var. Bu kabiliyetler oyunda çeşitli yönlerden bizi oyun başlangıcında dahi daha güçlü olmamızı sağlar. Bu kabiliyetler tahmin de edebileceğiniz üzere çok çeşitli ve çoğu oyuncunun hangi hero için hangisine vermeliyim gibi kafada soru işaretleri bırakan şeylerdendir. Ben size bu konuda o soru işaretlerini yok etmek için yardımcı olmaya çalışacağım. Umarım beğenirsiniz :) (Not: Kabiliyet sayfaları 20 adet oyunun en başından bedava veriliyor bunları profilden kabiliyet yerinde 20 tane açıp silebilir tekrar açabilirsiniz. Yani onları kurcalayarak da kendi tecrübenizle kabiliyet dizebilirsiniz.) 
AD'ler için bu;   [AD (Attack Damage): Saldırı Gücü)

AP'ler için bu;   [AP (Ability Power): Yetenek Gücü]

SUP'lar için bu;   [SUP (Support): Destek]

Kabiliyetler bu kadar yetiyor zaten. Bu arada eğer işinize yaradıysa konuyu beğenmeyi ve yorumlamayı unutmayın. İyi günler, iyi oyunlar.

Atalay E.
17 Aralık 2014 18:58
Tank için olanını koymamışsın ama güzel paylaşım
Tarık Ç.
17 Aralık 2014 19:09
Good _
Yalmanlı Kamil Mert B.
17 Aralık 2014 19:09
Teşekkürler İşime yaradı bulamıyordum bi türlü :D

İbrahim K.
17 Aralık 2014 19:10
Atalay E.
Tank için olanını koymamışsın ama güzel paylaşım
Sup zaten tank için.
Özgür Doğuş T.
17 Aralık 2014 19:15
omg tam da bunları arıyordum teşekkürler dostum :)
Hasan Can K.
16 Ocak 2015 23:29
Bence bunlar her karaktere göre değişiklik gösterebilir.Ama genel hatlarıyla güzel anlatım.
Enes D.
16 Ocak 2015 23:56
Saol dostum...
GÜLSÜM D.
19 Ocak 2015 19:46
bilmeyenler baksın yararlı bilgi