alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
578
Kalista alsammı
alper b.
19 Aralık 2014 17:46
kalistada deneyimli olanlar yardımcı olabilirmi iyi bi adc mi almaya değermi
Ediz T.
19 Aralık 2014 17:52
Baya iyi adc full itemsen saniyede tek atıyorsun al bence alışması zor olabılir ama.
Polat S.
19 Aralık 2014 17:53
Alma bence. Ben aldım pişman oldum. Çok tutulmadı hemde. Turnuvalarda pek alınmıyor. Saldırı hızı oyun başı diğer adclere göre çok düşük ve oldukça zor bir hero. Çok dikkat istiyor. Farm yaparken dibinde karşı takımın jungle ı olsa farketmezsin o derece diyeyim :D
Alper A.
19 Aralık 2014 17:57
Pasifi ve mekaniklere alışmak oldukça uzun sürüyor tek yanlış tıklamanla oyunu kaybetmenize neden olabileceğin bir şampiyon. Lanede ise farm konusunda zorluk çekebilirsin. Leona , Braum tarzı tanky supportlar ile uyumu iyi. Alınır mı alınır ama "oynayabilmek" için en azından 70-80 maç atmak lazım.
eray e.
19 Aralık 2014 23:06
mekanikleri zor dostum 
Metehan E.
19 Aralık 2014 23:07
Bence Alma.
Ömer C.
19 Aralık 2014 23:09
oyunun en zor şampiyonu diyebiliriz tek tık ile oyun mahvolabilir geriye atlıycam diye adama atlarsın öldüğün an oyun biter o derece dikkat isteyen bi hero normal game attım bi kaç el çok zevkli fakat rankedda oyun almak çok zor olur kalista ile 
melih a.
19 Aralık 2014 23:09
tam bi kite herosu bence almalisin
Sertaç B.
19 Aralık 2014 23:11
Açıkçası ben o kadar da alınabilicek bir şampiyon olarak görmüyorum ilk çıktığında heyecanlanıp direk almıştım önceki yazılardaki gibi oynanabilmesi için 70-80 oyun oynamak gerekiyor.Bu champe buf gelicek diyolardı bakalım gelirse belki oynanabilir.
RECEP CAN B.
19 Aralık 2014 23:12
bende var ama hiç sarmadı ya çok yavaş vuruyor, belki de daha tam alışamadım skillerine ...
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 00:15
Vurkaç ta iyiysen al değilsen bosuna ugrasma derim