alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
404
Kanun Kaçağı : Graves
Kerim A.
18 Aralık 2014 23:01
Kanun kaçağı graves'in hikayesi merak edenler için : Malcolm Graves, Bilgewater tavernasının arka tarafında doğdu ve içi alkollü süt dolu biberonuyla buraya terk edildi. Çocukluğunu korsanların yönettiği varoşlarda, bilinen tüm ucuz numaraları kullanarak geçirdi. Kendisine yeni bir hayat kurmak için, anakaraya giden ilk gemiye kaçak bindi. Ancak, dünyanın acımasız gerçekleri onu çeşitli şehir devletlerinin yeraltı dünyasında, kıt kanaat geçindiği, dürüstçe olmayan bir hayata zorladı. İşler sarpa sardı mı hemen komşu ülkeye kaçardı. Bir gün, büyük para için oynanan bir iskambil oyununda, kendisini Twisted Fate'in karşısında oturur buldu. Her ikisi de son elde dört as açtılar. İki dolandırıcı da ilk defa dengini bulmuştu. Ortaklık kurarak, masalardan fiş dolandırmaya, oyundan sonra arka sokaklarda sırt sırta dövüşmeye başladılar. Birlikte fiş üterek, destelere hile karıştırarak, sabıkalarını arttırarak sokakları yönettiler .

Ne yazık ki Graves, Zaun'lu yüksek rütbeli bir bürokrat ve iş adamı olan Dr. Aregor Priggs'den hileyle büyük para alma hatasına düştü. Priggs nasıl oyuna geldiğini anlayınca, kafasını intikam almaya taktı. Twisted Fate'i yiyip bitiren büyü kontrol edebilme arzusunu öğrendi ve hemen bir takas önerdi: Graves'i ele vermesi karşılığında, bu dileğini gerçekleştirebilecekti. Twisted Fate teklifi kabul etti. O da Graves de ortaklıklarının şartlarını biliyorlardı; fakat teklif çok iyiydi. Graves ele geçirilince, Priggs onu suçları, daha doğrusu cezaları kayda geçmeyecek kişiler için yapılmış özel bir yere götürdü. Graves sonunda kaçmayı başardı ama Zaun'un en vicdansız gardiyanlarının gözetiminde yıllar süren bir esaret çekti. Tutuklu arkadaşlarından biri onu, alışılmadık bir silah ustasıyla tanıştırdı. Bu usta bir pompalı tüfeği tam Graves'in istediği özelliklerle modifiye etti. Graves Priggs'i ziyarete gittikten sonra, önünde iki hedefle League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı: Twisted Fate ve intikam.
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 13:59
unutuldu gnar :D 
Baran A.
20 Aralık 2014 14:05
heimerdinger kardeşi gnarın kardeşim bilmiyorsan öğren
Hasan Can K.
6 Ocak 2015 21:46
Gnar iyiydi ama zamanla unutuldu :( 
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 23:35
gnar niye turkce bisey demiyor 
Sergen B.
17 Şubat 2015 20:02
Gnar'ın Kaaanlıık Demesine Bayılıyorum Birde Demahliya Diyor Çok Tatlı ya :) 
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:39
GÜLSÜM D.
gnar niye turkce bisey demiyor 
Diyor Kardeşimde Pek Biraz İlginç Diyor Kaanlık Diyor Nocturnenin Karşışında Garenin Karşısında Demahlia Diyor :D