alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
351
Katarina rehberi
Ozan Ö.
19 Aralık 2014 21:07
İlk önce merhaba arkadaşlar, bu rehberi katarinayla olan 1 yıllık tecrübeme dayanarak hazırlıyorum, umarım yardımcı olur.
Build
Sihirbaz Pabuçları
Liandrynin Eziyeti
Rabadonun Şapkası
Zhonyanın Kum Saati
Hiçlik Değneği
Koruyucu Melek
Oynanış tarzı: 3 lwle kadar pasif kalın, minyonları biçmeye önem gösterin özellikle son vuruş yapın.3 lw olduğunuzda q e w kombosu ile rakibinizi harraslayabilirsiniz. 6 level olduğunuzda agresifleşin ve diğer koridorlara baskın yapın.Baskın yaptığınız koridorlardan mutlaka kill alın.Kasarsanız tek atarsınız :D
Rünler/kabiliyetler
Rün ve kabiliyetler pek çok farklı şekilde kullanılabiliyor, bundan dolayı başa sitelerden bakmanızı öneririm..
Takım Savaşları: Takım savaşlarında arkada durun. Engelleyici etkilerin (sersemletme . havaya savurma , susturma vb.) atılmasını bekleyin.Ondan sonra e yeteneği ile takın savaşının ortasına girip killeri toplayın ve takımınıza oyunu kazandırın :)
Ultim çabuk bozuluyor: Eğer takım savaşlarında ultinizi hemen bozuyorlarsa karşı takımın taşıyıcısına yönelin(saldırı / yetenek gücü taşıyıcısı) Onu öldürdükten sonra ölseniz de problem olmaz :D
Rehberin sonuna geldik. Kısa bir rehber oldu biliyorum ama rehber yazmak için zamanım yok . Eksiklerim veya yanlış söylediğim şeyler varsa belirtin lütfen , okuduğunuz için teşekkürler.

Ali Can Y.
19 Aralık 2014 21:39
Ben de aynılarını yapıyorum kardeşim yine de yardımcı oldun teşekkürler
Murat Atakan H.
19 Aralık 2014 21:52
kabiliyet ve rünler nasıl olmalı
RECEP CAN B.
19 Aralık 2014 22:02
kabiliyetleri nasıl seçecegiz s4 e yeni başladım bırakmıştım bi ara baya değişmiş.
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 01:43
Güzel anlatım olmuş ellerine sağlık.
mert muhammet ö.
11 Ocak 2015 02:03
İlk Ayakkabımı Çıkılır ??
Kubilay A.
11 Ocak 2015 02:06
Ap rünle girin. Arkadaşın dediği gibi ilk leveller pek etkili olmuyor ama oyun sonu penta atamayanı dövüyorlar (Kasabilirse tabi) :)