alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
444
Kennen Fırtınanın Kalbi
Ediz T.
18 Aralık 2014 18:17
Kökeni Ionia Adaları'nda olan, dengeyi korumaya adanmış kadim bir tarikat vardır. Düzen, karmaşa, ışık, karanlık -- hepsi kusursuz bir ahenk içinde olmalıdır; çünkü evrenin gidişatı böyledir. Bu tarikat Kinkou olarak bilinmekte ve dünyadaki amaçlarını, bünyesindeki üç gölge savaşçısıyla gerçekleştirmektedir. Kennen da bu gölge savaşçılarından biri. Kutsal bir görev olan Güneş'i Yolunda Tutmak – Kinkou adaletini yorulmadan dağıtmak- ona emanet edilmiş.

Kennen, Bandle Şehri'nde doğmuş ve söylenene göre ilk önce ana rahminden, sonra da onu doğurtan ebenin elinden kaçmış. Ailesi, büyüdükçe bu sonsuz enerjisinin azalacağını düşünse de, olgunlaştıkça enerjisi sınır tanımamış; hızı da ona uyacak şekilde gelişip sinir bozucu boyutlara ulaşmıştı. Hayret verici yeteneklerine rağmen, fark edilmemişti (yakalanmamıştı da denebilir çünkü bayağı muzurdu). Ta ki bir iddia üstüne, Placidium'un koca dış suruna koşa koşa tırmanana kadar. Bu beceri, Kinkou'nun kulaklarına gittiğinde, Kennen hemen ve sessizce iş görüşmesine getirildi. Diyarın her yerinde Kinkou'nun öğretilerini ve cezalarını coşkuyla iletebileceği Fırtına'nın Kalbi rolünü kendine uygun buldu. Şimdi arkadaşları Akali ve Shen'le beraber Valoran'da dengeyi koruyorlar. Bu mukaddes görev, üçlüyü elbette Adalet Meydanlarına da getirdi.

''Fırtına'nın kalbi ebediyen atar; sillesini yiyenlerse ebediyen unutmaz.''

Arkadaşlar

  • Akali
  • Shen

Rakipler

  • Zed
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 19:42
Kardeşim bunlar lol sayfalarında var zaten boşa forumu dolduruyorsunuz altın için 
Doğancan H.
20 Aralık 2014 20:12
kardes bırak doldursun zaten bu etkinlik niçin yapılıyor durmaplayi türkiyenin en iyi sitelerinden biri yapmak için ve adamlar işini iyi yapıyor konuya gelecek olursak kennen gerçekten çok op bi hero ama rework gelmesi lazım
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 20:28

Bende Doğancan'a katılıyorum. Sistem zaten bunun için yapıldı. Evet bizim Türk milleti biraz abarttı aslında :) Ama bu şekilde Durmaplay Türkiye çapında daha tanınır olacak. :) Kennen'a gelirsek almayanlar boşuna beklemeyin en op tf herolarından :) İyi forumlar. :)

görkem halil m.
20 Aralık 2014 20:30
Efsanesini istese herkes bulabilir kardeş ama iyi tamam
Cumali Ç.
20 Aralık 2014 20:33
LCS de yada Turnuva Da Edward Sup Gitmişti efsaneydi o maç :D
eray e.
20 Aralık 2014 21:06
kennen iyidir ufak bişey ama ultisiyle yıkar ortalıgı  
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 18:04
Ulti+Zhonya :) 
Sergen B.
18 Şubat 2015 10:45
Niyeyse Fazla Tercih Edilmiyor Bu Sezon
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:15
Abi Çok Op Ya Harikaymış Karakter