alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
359
kha zix
yakup ş.
7 Ocak 2015 22:28
Kha'Zix, Hiçlik'ten gelen acımasız bir avcı. Valoran'a, bu dünyanın en çok güç vaat eden canlılarını silip süpürmeye geldi. Öldürdüğü her avın gücünü bünyesine katarak, daha da gelişip güçleniyor. Kha'Zix en çok, dengi kabul ettiği tek yaratık olan Rengar'ı dize getirip yemek istiyor.

Kha'Zix bu dünyaya geçtiğinde, çok aciz ve çok ama çok açtı. İlk rastladığı hayvanlar, arzuladığı hızlı evrimi gerçekleştirmesine yetecek kadar güçlü değildi. Kha'Zix ihtiyaçlarını karşılayabilmek için canını tehlikeye atarak, açlığını bulabildiği en tehlikeli yaratıklarda odakladı. Yiyip yuttuğu her avla değişti, daha da güçlü ve hızlı bir yırtıcı oldu. Kısa süre sonra durdurulamaz olduğuna inanarak, avlarını sınır tanımaz bir saldırganlıkla kovalamaya başladı. Bir gün, yeni öldürdüğü bir avın keyfine varırken, avcı aniden av oldu. Sanki sadece dişlerden ve çelikten oluşan bir yaratık üstüne atılıp onu yere serdi. Kılıcı ve pençeleriyle onu paralayarak suratına kükredi. Kha'Zix hayatında ilk defa kanının aktığını hissetti. Hiddetle çığlık atarak, yaratığın gözünü pençeleyerek onu geri püskürttü. Gün batımından gün doğumuna savaştılar. Sonra, ölmek üzere olduklarını fark ederek istemeye istemeye ayrıldılar. Yaraları iyileşirken Kha'Zix, Hiçlik'in gücüyle baş edebilen bu rakibi yemeyi yana yakıla bekledi. Güçlü avlar aramaya, tazelenmiş bir hevesle devam etti. Bir gün, Rengar'ı da yiyecek. 

''Öldür. Tüket. Uyum sağla.''
-- Kha'Zix
Mehmet Can A.
8 Ocak 2015 23:13
adc avcısı :(
Özgür Burhan E.
9 Ocak 2015 13:28
teq kelimesinin eserlerinden biri :D adc ve mid düşmanı rengar'ın da ezeli düşmanı!
Kubilay A.
9 Ocak 2015 13:50
Tam bir suikastçi. Pentacı :D
Yiğitcan Yusuf D.
9 Ocak 2015 14:42
kha zix bir kere kastığı zaman kimse onu tutamaz tam bir suikastçi ulti açarak adc yi tflerde aradan çıkarabilir :D
Serhat Buğra T.
9 Ocak 2015 17:25
q sunu evovledıgınde teklıyor solo topda oynanırsa daha ıyı olabılıyor
Sergen B.
28 Şubat 2015 12:36
Rengar Kadar Op Olduğunu Düşünmüyorum :) 
Sergen B.
6 Mart 2015 09:57
Bu Rengarla Olan Bir Görevi Var Çok Eğlenceli
Sergen B.
11 Mart 2015 15:41
Peki Sizce Rengarmı Kha Zix Mi ?