alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1191
Kha'Zix Alınır mı ?
Ali B.
25 Ekim 2014 13:30
Mainim jungler ve mid arasında dönüyor kha zix yok sizce alayım mı ? Öğrenmesi zormudur , neler kasılması gerekir turnuvalarda baya bi izledim khazixi fakat rengar ve khazix denediğimde sanırım alışmadığımdan takımı taşıyamadım. Neler yapılması gerekir , Ne alınır , Ne evolve edilir ? Biri yazarsa sevinirim eğer rehber atarsanız çok daha iyi olur..
Kafam çok karışık beyler yardım edin
İsmail G.
25 Ekim 2014 13:35
Rehber atıcak bir şey yok main junglesa khazixde öğreniceğin ek bir şey yok w nerfünden sonra w evolve etmek için 16'yı bekle güvenli oyna gerisi kolay...
bilal k.
25 Ekim 2014 13:38
şu anda jungle de acaip güçlü kha almanı tavsiye ederim tabi oynaması kolay değil baya zor ilk w geliştirip 11 de e geliştiriyorlar. ayrıca çözemediğim havadayken w q atmayı öğrenirsen bir jungleye göre baya hasar potansiyeli çıkıyor ortaya
Yusuf Tuna Ç.
25 Ekim 2014 13:39
İnternetten yani diğer sitelerden çok iyi oynayanların rehberlerinden yararlanabilirsin eğer Kha'ya gelirsek de şu sıralar yeniden çok popülerleşti ve gayet güzel bir şampiyon.
Furkan Y.
25 Ekim 2014 13:54
Neden alınmasın ki ? :D 
Emre Can T.
25 Ekim 2014 13:57
Ne kadar nerf yesede bence hala iyi açabilirsin
Serkan Ö.
25 Ekim 2014 13:58
Bence alınması gereken bir şampiyon. Su an ilk başta w evolve ediliyor. Ama Kha'zix sürekli nerf/buff yiyen bi şampiyon olduğu için sürekli takip etmelisin stream/youtube videolarından. Şimdi burda ben bir öneri versem yarın bi güncelleme gelir verdiğim öneri çöp olur o yüzden sürekli takip etmelisin dediğim gibi.
turancan ö.
alınır bence çok iyi jungle şuan metada sayılır
Yalçın Ö.
Khazix eski khazix degil artık ya o havada wlu attıgımız zamanlar olsa hic dusunmeden al derdim
Ahmet Faruk K.
25 Ekim 2014 14:06
Hala güçlü earlyde attığı ganglar ve pasifinin slowu çok rahat kill almanızı sağlıyor.
Yusuf Tuna Ç.
25 Ekim 2014 14:07
Yalçın Ö.
Khazix eski khazix degil artık ya o havada wlu attıgımız zamanlar olsa hic dusunmeden al derdim
Aynen eski zamanlarda süperdi ama şu anda da kötü olduğunu düşünmüyorum.