alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
590
LeBlanc
Emre K.
28 Ocak 2015 22:34
Bana lb hakkında bilmem gereken herşeyi kombosu hangi item çıkılır tüyolar hangi skiller fullenir mid lane bot lanede sup olarak item dizilişi falan filan lb hakkında aklınıza ne geliyosa analtın gençler
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 01:20
Lb yi midde oyna  suppta oynarsan kill alamazsanız sönüp kalırsın.Midde 3 level olmayı bekle minyon kes. 3 level oldunmu karşıdaki adama q w atıp hasar almadan dürt 2 kere tekrarladınmı o adam b ye basıcaktır zaten.Eğer basmazsa 3.de q w atarsın üstünede tutuştur ölür zaten yinemi ölmüyo e yi de at her türlü :) Ama iyi oynamakta lazım yani mobilliğini kullanman lazım o pasifden adamlara fakeler atman lazım.Ultiyi boşa kaçırmamaya çalış.Ulti önemlidir baktın ölüyosun w r yap direk kaçarsın.Çok sevdiğim bi şamp lb.
Hüseyin Batuhan M.
7 Şubat 2015 23:26
Lb = tek mid oyna ilk q fulle bence mühür için
Durmuş Ahmet T.
8 Şubat 2015 16:40
susturmasını kaldırdıktan sonra biraz zorlanıyor ama leblanc her zaman oyun taşıma kapasitesine sahip bir şampiyon
Sergen B.
16 Şubat 2015 12:32
Lb Mid Oyna Ben İlk W Fullüyorum Kombomsa E-R-Q-W