alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
473
Lissandra Rehberi (kabiliyetler,rünler)
Berk Bartu B.
10 Şubat 2015 23:24

1.Başlangıç Itemleri:
                   Lissandra için en uygun başlangıçtır.Biraz Mana sorunu olabilir ancak pasif sayesinde bu sorunu azda olsa atlatabilirsiniz.

2.Erken oyun:,
               Karşısınızdaki rakip şampiyon ap ise athene'nin lanetli kadehini kesinlikle kasmalısınız.Ancak karşınızda ad şampiyon herolarından varsa direk morellonomikon çıkmanızı önerim.Morellonomikon çıkmamızın en önemli sebeblerinden biri ise verdiği taban mana yenilemesinin yüksek olması.
3.Orta Oyun:
      Oyunun 20-25 dakikasına doğru bu ıtemleri bitermeniz gerek.Özelliklede zhonya'nın kum saatini.
4.Oyun Sonu:
    Oyun sonundaki gerekli damageyi rabadon size fazlasıyla verecektir.Hiçlik değneğini karşınızda ap şampiyon yoksa tavsiye etmem.Onun yerine Ability Power itemleri kasabilirsiniz.

RÜNLER:

Kırmızılarda Büyü nüfuzu kullandım 9x
Mavilerde Büyü direnci kullandım 9x
Sarılarda Zırh kullandım 9x
Büyüklerde  Yetenek gücü kullandım 3x

NOT: Kırmızılarda büyü nüfuzu kullanmamım nedeni ne kadar çok kullanırsak okadar çok hasar vururuz.
          Sarılarda Armor kullanmak klasiktir olmazsa olmaz :)
          Mavilerde Büyü direnci kullanmamız zorunlu.Aslında rakibimiz ad ise kullanmayabiliriz ama rakibimizin hangi
          şampiyon olacağını bilemeyeceğimiz için işimizi garantiye almak en yararlısı.

Sergen B.
21 Şubat 2015 21:26
Emeğine Sağlık Kardeşim
Sergen B.
23 Şubat 2015 17:44
Liss Nerflendimi Bugün Oynadım Feddledim Resmen