alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
393
LoL Karakter Tanıtım
Ertuğrul Y.
31 Mayıs 2015 22:38

Merhaba Arkadaşalr Bu Oyuna Yeni Başlıycak Arkadaşlarıma Karakter Tanıtcam Biraz Uzun Ama Değer :))))

S A F K I R A N : Safkıranlar minyon pushlamakta usta olan bir bölümdür. Olabildiğince kısa süre içinde minyonları ilerleterek rakiplere harita genelinde zor anlar yaşatabilen bir şampiyondur. Mesela doğru zamanlarda ayarlanmış bir mid yarma denemesi ve aynı zamanda gerçekleşen bir minyon ittirme midde 5 kişi toplanan rakip takımının ayrılmasını sağlayacak ve onların çift cephe içinde kalmalarını sağlayacaktır.

O R M A N C I : Ormancılar adı üstünde ormandaki yaratıkları kesip onlarla kasılan ve gerektiği durumlarda veya sadece kill almak için ormandan çıkıp pusu kurabilen şampiyonlardır. Gerçekten oyuna yeni başladıysanız ormancı olmayın sadece takıma sorun çıkarırsınız. Ormanda level alamadığınız gibi takıma pusu yönünden de en ufak bir katkınız olmaz. Ormancılar yalnız takıldıkları için yaratıklardan gelen buff çok önemli. Hem işlerinin hızı açısından hem de pusu kurarken verdiği avantajlardan dolayı.

S U İ K A S T Ç I : Takımın en önemli adamına ki bu adam AD veya ADC olabilir yani 2 saniyede takımdaki bir kişiyi öldürebilen karakterler ki çoğu zaman böyledir ama bazen bu karakterler destek olurlar çünkü takım arkadaşlarını iyileştirme özellikleri ve bazıları da kitle kontrol özellikleri taşırlar bu açıdan gerçekten çok zorlayıcı olabilirler. Suikastçılar genellikle görünmez adamlardır ama hareket kabiliyetleri yüksek olanlar da suikastçı olabilirler

G Ö R Ü N M E Z : Görünmez şampiyonlar solma süresi hariç diğer şampiyonlar tarafından görülmezler. Rakipte görünmez bir şampiyon varsa gözünüzü iyi açın çünkü hemen yanınızda olabilirler. Görünmez şampiyonlar suikastçı grubuna girerler bu yüzden tek kişiyi kolaylıkla etkisiz hale getirebilirler.
 

ARKADAŞLAR OKUYUN EMEĞE SAYGI UĞRRAŞARAK YAZDIM :)

İYİ OYUNLAR

Doruk Ö.
4 Haziran 2015 19:09

Tanıtımın için çoksağol işimi gördü :)

Sergen B.
11 Haziran 2015 17:01

Bilmeyen Arkadaşlarımız İçin Çok İyi Bu :)