alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
424
LUCİAN EFSANESİ BİLMEYENLER BAKSIN
Kerim A.
17 Aralık 2014 22:51
İşte Lucian'ı o müthiş efsanesi okumanızı tavsiye ediyorum:Kadim mi kadim bir güçle donatılmış birer yadigâr olan silahlarıyla, Lucian; yaşayan ölülerin yarattığı tehlikenin karşısında duran, yılmaz bir bekçi. Sahip olduğu katı kararlılıktan, arındıran saldırılarıyla yok ettiği, akla hayale sığmaz dehşetler karşısında bile asla taviz vermiyor. Lucian’ın kasvetli bir görevi var: Öte tarafa geçemeden hapis kalmış varlıkların ruhlarını temizlemek; bu talihsiz ruhların arasında, Lucian’ın biricik aşkı da var.

Lucian ve eşi Senna, tıpkı kullandıkları ikiz silahlar gibi, aynı hamurdan yapılmıştı. Birlikte yıllar boyunca Runterra’yı kötülüklerden arındırarak, karanlığı aydınlattılar ve menfur güçlerin kirlettiği ruhları arındırdılar. Onlar, birer doğruluk ışığıydı: Senna, bu davaya bağlılıktan asla vazgeçmedi; Lucian’ın nezaketi ve sıcaklığı ise kurtardıkları pek çok kişinin yüreğinde yer etti. Bir elmanın iki yarısı olan karı koca, ayrılmaz bir ikiliydi.

Lucian ve Senna’nın tanık olduğu korkunç şeyler benim diyen savaşçıları bile sarsacak güçte idiyse de, Gölge Adalar'ın yarattığı dehşetin yanında önemsiz kalıyordu. O lanetli bölgenin sakinleri Runeterra’ya yayılmaya başladığında, Lucian ve Senna buldukları yerde onları ortadan kaldırdı. Bu, kasvetli bir işti; ama korkusuz çift, hayatta kalmayı başardı… ruh koleksiyoncusu Thresh’le karşılaşana kadar. Lucian ve Senna daha önce de böylesi korkunç varlıklarla karşılaşmıştı; ama onların hiçbiri, bu kadar sinsi ve acımasız değildi. Korkunç savaş devam ederken, Thresh beklenmedik bir hamle yaptı. Lucian, dehşet içinde yaratığın Senna’yı gafil avlamasına ve ruhunu tutsak almasına tanık oldu. Hiçbir şey biricik eşini geri getiremezdi. Senna yitip gitmişti; Lucian, hayatında ilk kez, bu göreve yalnız çıkmak zorundaydı.

Zincirli Gardiyan, Lucian’ın hayat arkadaşını alarak, Gölge Adalar'ın en tehlikeli düşmanını ortaya çıkarmıştı. Lucian karanlık bir metanete sahip, Runeterra’yı yaşayan ölülerden temizlemek için her şeyi yapacak birine dönüşmüştü. Senna'nın anısına, Lucian eşinin silahını aldı ve görevi tamamlamaya yemin etti. Şimdi iki yadigârı da kullanan Lucian, Gölge Adalar’dan gelen yaşayan ölülerle savaşıyor ve onların ruhlarını temizliyor. Senna'nın ruhunun kaybolduğunu biliyor; ama bir gün eşini huzura kavuşturacağı umuduna sımsıkı sarılıyor.
Mustafa Ö.
17 Aralık 2014 22:56
eline sağlık iyimiş efsane
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 20:46
Thresh ile düşman :D 
deniz ersin y.
11 Ocak 2015 21:00
bilmiyodum saol yardımın dokundu :D
berk k.
11 Ocak 2015 22:03
lucian'ın ikinci silahı senna'nın silahı olması çok iyi çünkü lucian'da iki kutsal silah olacak. ve güçü oldukça artacak.
Ali Can Y.
11 Ocak 2015 22:35
bilmiyodum saol çok yardımcı oldun :D
Kubilay A.
11 Ocak 2015 22:44
Thresh ile düşmanlar ama botta ikisi çok deli oluyor :)
muhammet kadir ç.
12 Ocak 2015 12:12
can düşmanı thresh ama bot lane de en iyi ikililerden biri :D
büyük çelişki :D
Murat K.
12 Ocak 2015 12:23
Özet: Thresh Lucian'ın karısı Senna'yı fenere hapsediyor. Lucian da intikam almak için yola çıkıyor :D
Sergen B.
26 Şubat 2015 16:49
Vaybe Thres'e Bak Sen :)