alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
382
Malphite Yektaş'tan Kopan Parça
Ediz T.
18 Aralık 2014 18:12
Her şeyin bütünün parçası olduğu, kusursuz ahenkli bir dünya vardır. Yektaş adlı bu dünya tüm varoluşun özüdür ve orada yaşayanlar da onun birer parçasıdır. Simetrisiyle ve belirsizliğin neredeyse olmayışıyla çok güzel bir yerdir. Orada yaşayan taşsı varlıklar yerlerini bilirler ve neredeyse tek bir vücut, tek bir zihin gibi hareket ederek, görevlerini en kusursuz şekilde yerine getirmek için çalışırlar. Malphite, halkının kusursuz düzen amacından sapılmamasına uğraşan seçkin bir varlık olarak, bütünlüğe katkıda bulunabilmek için hep tam potansiyeline uygun yaşamaya çalıştı.

Bir gün ansızın, boyutsal bir yarık açıldı ve kainatın öte ucundaki Runeterra dünyasına çağrıldı. Doğduğu günden beri hayatında bulunan halkının şarkılarından ve Yektaş'tan koparılıp alınması, ona büyük acı ve korku verdi. O Sihirdar Çemberi'ne kapatılmış halde öfkeden köpürürken, onu çağıranlar da ricalarını açıkladı. Runeterra, ahenksizlik yüzünden tükenmek üzere olan bir dünyaydı. Karmaşanın yerine düzeni getirmek için şampiyonlara ihtiyaç duyuyordu. Taş-varlık işte bu nedenle çağırılmıştı, bu uğraşlarında onlara yardım etmesi için. Kendi korku ve endişesini geride bırakan Malphite, bunun saygıyı hak eden bir amaç olduğunu, kendisinin de -belki de sadece onun yapabileceği şekilde- katkıda bulunabileceğini anlıyordu. Bugün, League of Legends'ın (Efsaneler Ligi) bir parçası olarak Valoran'ı düzene giden yoldan saptırmak isteyenleri pataklıyor. Dikkatini özellikle, kaos büyüsü kullananlara çeviriyor. Ancak Malphite, bu dünyanın cıvıl cıvıl bireyselliği arasındaki derin yalnızlığıyla yüzleşmek zorunda kalınca, maalesef değişmeye başladı.

Karmaşanın piyonları, dikkat! Yektaş'tan Kopan Parça geldi.

Arkadaşlar

  • Maokai
  • Skarner
Arda Deniz K.
20 Aralık 2014 17:59
Malphite ve Yasuo Combosu Çok Fena :D Aramda falan
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 19:38
Kardeşim bunlar lol sayfalarında var zaten boşa forumu dolduruyorsunuz altın için 
görkem halil m.
20 Aralık 2014 21:00
lol sayfasında yazıyor ama emeğine sağlık
Cumali Ç.
20 Aralık 2014 21:03
Oynamasını bilirsen fena bir şampiyon gerçekten. Turnuvalarda görmek isteriz...
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 18:02
Ultisiyle güzel hareketler yapılabiliyor.
Emir K.
4 Ocak 2015 18:23
Arkadaşlar kısmına Yasuo eklemeyi unutmuşsun bence.
Sergen B.
18 Şubat 2015 10:38
Malphite ve Yasuo Combosu Çok Güzel Takımda Yasou Varsa Hep Malphile Olurum Ben
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:19
Yada Malphite Varsa Yasou Olurum :)