alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
617
Master bebe herosu mu ?
Ekrem Burak O.
16 Aralık 2014 19:55
Mastere herkes bebe herosu diyorda .. Bencede öyle :ASD:AS
Efe Umut A.
16 Aralık 2014 19:59
katılıyorum
Engin Ö.
16 Aralık 2014 20:00
çok yalnış bakış açısı master çok rahat counterlenen bi hero oyunun erken safasında oyundan iptal edilebilir bence
Yavuzhan T.
16 Aralık 2014 20:00
Galiba Öyle :D Ne kadar kasarsan o kadar çok damage atıyon karşında tank olsa bile düz vur ölüyo
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:18
bebe herosundan kasıt tamamen düz vuruşa dayalı bir hero ve kesinlikle eşit hero değil ultisini açınca durdurulamaz oluyor ve çoğu slow wb şeyler işlemiyor.
Hasan Can K.
17 Ocak 2015 15:08
Bebe herosu değil de çok kolay bir hero ultisi bütün slowları durduruyor.Böylece karakter ya kaçıyor tf'den ya da Tf ye giriyor.
ali osman t.
17 Ocak 2015 16:10
Bebe herosu demek çok kullanılıp  kolay ve mekanik istmeyen hero olmasından bencede bebe herosu nednederseniz her seferinde ya feedliyorlar yada kasıp tek atıyorlar nefrettim heroların başında geliyo
GÜLSÜM D.
19 Ocak 2015 17:16
bebe herosuda dogrudurust alabildigi chamlppcyok
Hüseyin Batuhan M.
8 Şubat 2015 19:05
Bebe herosumu kardeş ct leyip kastırmayıp hızlıca bitir dk 50 olunca kastı demeyin her insan kasar
Berk Bartu B.
11 Şubat 2015 12:39
Bebe herosu derken çok kolay bir hero olması nedeniyle öyle deniyor ama bence bebe herosu değil çok rahat counterlanıyor. Jax baba parçalar master yi'yi
Mehmet Akif O.
11 Şubat 2015 16:54
bence edğil çünkü earlyde sen gidip master a 2-3 k,l verirsen adam tabiki oyunu taşır penta atar mastera earlyde dikkat ediceksin hele master ı başlarda öldürürsen o adam oyundan düşer counterlamasıda çok kolay bi hero fiddlesticks len ölebiliceğinizi sanmıyorum