alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
713
Metadaki en iyi mid şampiyonları hangileridir ?
Emir G.
16 Aralık 2014 20:03
Metadaki mid şampiyonları nelerdir ve en iyileri hangileridir ?
Engin Ö.
16 Aralık 2014 20:06
Syndra bence metayı çok takip etmiyorum ama oyunun en güçlü mid herosu açık arayla Syndra 
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:15
Yeni meta bence mana sıkıntısı çekmiyecek ve hard mage herolar çünkü ormancının kasılması artık daha zor oldu ve 2.blueyi bile veremeyebilecek hale geldi mesela tf w suyla hem mana yeniler hemde ultisiyle baskınlarla jungun işini kolaylaştırır ve jungun kasılması daha kolay olur.
Hasan Can K.
17 Ocak 2015 15:16
Bu seçenek tamamen senin kullanışına kalmış bir şey. Bana sorarsan Akali-Diana çünkü ben suikastçi şampiyonları seviyorum.
Buğra B.
17 Ocak 2015 15:20
Metayı takip etmeyi sevmem kafama göre sona mid bile oynarım :D ama bence ne zaman ne kadar hasar verebileceğini rakip zor hesaplayacağından olayı syndradır
ali osman t.
17 Ocak 2015 15:50
season 5 de en iyi mid heroları şuan Gragas-yasuo-riven-zed-ve katarina neden derseniz dövüşçü ve sükastAP karakterleri jungle baskınlarını kolay absorbe ediyor ayrıca jungleyi ve middeki damı kesip 2de 2 almayı acayip fırsat haline sokuyor. öneririm (en cok Gragas u ile Q kombosunu yapana :) )
ali ç.
17 Ocak 2015 16:16
Yasu zed ap syndra ori tutuluyor
Hüseyin Batuhan M.
8 Şubat 2015 19:12
Zed  yasuo bence en iyileri oynayabilene
Sergen B.
16 Şubat 2015 12:27
Gnar Nasus Zed Katarina Bence